- 176 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
На впевнено у ходу. Пробіг не кручений. Я другий власник. Володію з 2020. До цього була у мого сусіда який брав з салону. Із мінусів косметика. Є сколи, рижики та подряпини. Не гнила, і плюс вся ще у рідному металі. Газу ніколи не було. Розхід місто 8 траса 6.5. Продаю бо їзжу на іншому авто. Інше авто з?явилося спонтанно тому перед тим як авто стало на стоянку замінено повний якісний комплект грм і помпу, свічки, масло хадо проїхало кілометрів 500. Зчепленню десь 15 тисяч, не встиг поміняти тільки підшипнички рульової колонки(є в наявності) і ремкомплект куліси передач( теж є в наявності). Ходова перетрушена, але я військовий, тому нема часу зробити розвал після перетрусу ходовки. Продаю як є. Кому потрібен зовнішній вид а не надійне авто гортайте далі. Рижики полізли по десяточним болючим місцях. Зимою намагався відкрити багажник і відламав краюшок спойлеру. Над заднім правим стопом невеличкий тичок. Є подряпини( закрились ворота від вітру коли виїзжав. Вся у рідному металі і на гниль немає і натяків. Тільки рижики. На капоті, над лобовим і над заднім. Нова резонаторна частина вихлопної. Своїх грошей вартує. Колонки і сабуфер стоїть але магнітола не вмикається. Продаю як є нічого не намивав не натирав. Ще бажано поміняти прокладку піддону. Не тече, але трохи слинить. Масла від заміни до заміни грам 300. Стоїть якісне лед світло декер у ближньому і дальному. Нікого не сліпить, видимістю вночі будете задоволені.
