- 176 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ 2106, 1988 року ? Авто в хорошому стані на свої роки. Кузов не ржавий, не битий, не фарбований — все рідне. Є незначні сліди експлуатації. Документи в порядку.
Продам ВАЗ 2106, 1988 року ? Авто в хорошому стані на свої роки. Кузов не ржавий, не битий, не фарбований — все рідне. Є незначні сліди експлуатації. Документи в порядку.
Авто на ходу. Сів-поїхав. Телефонуйте,відповім на всі питання
Автомобілі в гарному стані на авто встановлені дискові тормоза гідро ручник, світло ксенон, протитуманні фари ксенон, встановлено передні електро підйомники, центральний замок, кузов шумований, затонована, капремонт двигуна був проведений 40 тис. км. назад, по ходовій питань немає.
Продам авто ВАЗ 2109 Повністю справне, вкладень не потребує Кожного дня на ходу Газ/бензин ( газ вписаний ) Можливе переоформлення Більш детально по телефону
всі питання по телефону
Продам власний автомобіль , автомобіль в гарном стані , мотор в ідеальном стані , новий радіатор , новий акомулятор 2025р Газ вписаний , коробка 5 ступка ( фіат) сцепа нова , ходова вся зроблена , нова гарна резина , кузов цілий , дно ціле , автомобіль дісно дуже гарному стані. Детальніше по телефону.
Авто після капітального ремонту, дзвоніть запитуйте Продається без причепа вже проданий причеп
авто в хорошому стані нічого робити не потрібно газ вписаний сів завів поїхав документи в порядку.
Продам ваз 2106 газ/бензин кожен день нп ходу. Газ вписаний
Авто в доброму стані,кожного дня на ходу,вкладень не потребує,вся електрика справна,газ вписаний,стоїть гарне світло,дно стакани краби цілі,кпп 5 ступка не вибиває,страховка свіжа,власник любий вид переоформлення,більш детальніша інформація по телефоні ...
В комплекті нова літня гума,запасний капот, встановлено газ 2 покоління за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном.
В хорошем состоянии газ бензин газ вписан переоформление 1.6 едет достойно
********** Володимир
Авто поварене покрашене 5 ст КПП від 2110 новий стартер катушка свічки деталі за телефоном
Микола
Авто на ходу сів поїхав Можливий торгася
