- 70 тис. км
- Арциз
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
продам ваз 2104 в нормальном состоянии все вопросы по телефону
продам ваз 2104 в нормальном состоянии все вопросы по телефону
Продам ваз 2109 в доброму стані, сів і поїхав, значних вкладень не потребує. Я власник машиною володію два роки, продаж тільки з переоформленям. По всім питанням телефонуйте!!!торг на місці!
Автомобіль на повному ходу.Двигун зроблений,КПП5тс,резина нова,варити і красити не потрібно.Реальному покупцю торг.Більш детальна інформація по телефону
Продам Ваз. Машина на повному ходу, газ вписаний балон 50 л, новий мульти клапан, КПП 5-ст, комплект зима, два ел.склопідйомники, цз перед дверима, ел. Новий стартер, радіатор, помпа, термостат, кульові, нові півосі, підш. хрестовини, та багато іншого. машина оброблена, машина робилася собі. Є незначні нюанси по кузову. Дзвонити після 16.00
Все рідне крила рідні ,фартухи рідні. Технічно в ідеальному стані, замінено новий карбюратор,радіатор,патрубків ,радіатор пічки ,антифриз,вихлопна,реактивні тяги , новий акумулятор та багато іншого . Є незначні сліди експлуатації по кузову, криша в рідній форбі. Все працює деталі по телефону.
Продам ваз21099 об'єм 1.3 Мотор і коробка передач у нормальному стані По кузову потребує зварювальних робіт усе видно по фотографіях Є газ
Автомобіль в гарному стані, все працює відмінно, без гнилі.
Продам авто в хорошому технічному стані. Телефонуйте на всі питання відповім по телефону
Автомобіль в робочому стані сів і поїхав
По тексту Продам Жигулі. 1988 року виписку. Газ бензин. На ходу. Гаражне зберігання Дефекти на фото
Авто в нормальному стані газ бензин обезшумлена зимова гума
Авто технічно справне, по всім питанням телефонуйте, або пишіть
татова машина,нормальна робоча конячка, варена, фарбована, пороги та днище не гниле є пару моментів дрібних на арці зправа і лівій дверці, гаражне зберігання, власник один, газ друге покоління, пічка працює салон не затертий, гума нова, ходова перебрана, двигун капіталився 45 тисяч тому, сів та поїхав проблем не надасть.
газ 2 комплект гуми зима на дисках електро скло підіймачі передні
Деталі за телефоном
Продам дев'ятку в не поганому стані є нюанси по крилам,торг біля капоту
Продаю своє авто , автомобіль в доброму стані сів поїхав не гнилий , мотор зроблений п?ятиступка , об?єм 1,3 . Є комплект титанів
продам авто1990р машина в нормальному робочем состоянии на все вопросі отвечу по телефону
Продам свого жигулика 1979 р.н. Не битий,не ржавий,не гнилий. Від народження дбайливо оброблений,задутий. Інше все все все було замінено від керма до коліс. Доглянутий, охайний, готовий працювати ще 50 років у гарних руках. Має фаркоп та два колеса з новою зимовою гумою.
Двигун після капітального ремонту, гарний стан авто, ходова в гарному стані. Заводь та їдь. Торг біля капоту
