- 235 тис. км
- Миронівка
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль справний, робився для себе телефонувати на
ВАЗ 2106 1986 року. На ходу кожен день. Двигун 2105. Стоїть ГБО але не вписано в реєстраційних документах. Багато чого поміняно за останній час. Місцями треба поварити
Продам ВАЗ 2108 Авто у нормальному стані для своїх років. Стоїть пневмо-підвіска з переду і позаду. Стоїть хороша музика і гарне світло (Лінзи 3 дюйми Хелла) По авто багато доопрацювань! Усі питання по телефону! Торг тільки біля капоту і в межах розумного! Андрій
В гарному стані, не варенная, по документам порядок переоформлення!!!
зимові колеса Rosava в чудовому стані, на залізних дисках сабвуфер з підсилювачем передня коаксиальна акустика: пищалки працюють від окремого каналу процесорної магнітоли, середні частоти від інших окремих каналів процесорної магнітоли. несильне тонування всіх вікон лобове затоноване кращою металізованою плівкою. салон в хорошому стані, зверху чохли з екошкіри. процесорна магнітола jvc з Bluetooth. передні двері обезшумлені. розпорки в багажнику задніх стійок, розпорки під капотом передніх стійок. захист двигуна є, але наразі відкручений. задній глушник Bosal, майже новий. парктроніки задні задня камера, відеореєстратор дзеркало, передня камера. стоїть більше року, продаж бо є інше авто. наразі гальма пропали.... продаж з повним переоформленням.
продам ваз на ходу під відновлення,або на запчастини
Газ/бензин Масла не бере абсолютно. Зроблено капремонт двигуна 4000 км назад. Заміна масла в МКП. Заміна всієї ходової, рейки, шарові, краби та інше. Заміна замка люди (відкривається з салону). Дно та пороги проварені, по кузову є незначні питання, але для села наприклад гарний варіант. Авто на ходу кожен день, капіталовкладень ближчий час не потребує. На спідометрі 24000 (друге коло)
машина повністю на ходу за останні кілька місяців багато чого зроблено карбюратор відреставрований стоїть оригінальний солекс стоїть новий генератор та ремені відновлений стартер майже повністю перебрана система запалювання, перебрана система охолодження, нові колодки резина літо зима 2025 виїздили лише по сезону, салон не зачуханий є освітлення салону кожна кнопка працює машина масла не бере фільтра і масло мінянь в січню, новий паливний насос нова прокладка клапаной кришки та ще багато чого якщо цікаво дзвоніть розкажу більш детально
Авто в хорошому стані. Обслуговування проводилось вчасно. Є незначні нюанси по кузову, не гнила. Їздив дідусь з села Тарасівка в Обухів на базар і назад. Зберігалось в гаражі
В доброму технічному стані. Двигун справний, коробка також. Ходова в порядку. АКБ на місці, резина норм. Кузов на фото. Авто на газу. Для передмістя, рибалки те що треба. Дзвоніть домовимось!
потребує серйозного кузовного ремонту а так все окей свіжо зроблений мотор розточаний, замінена коробка передач, ходова можливий торг
Продам ВАЗ 2107 кузов поварений оброблений по машині багато чого зроблено,масло мінялося вчасно коробка п'яти ступка ставив осінню замінені всі розхідникі,іномарочні сідужки ,кардан замінений підвісний хрестовини ,по електриці все працює ,двигун пятьорочний не димить масла не бере працює на газу і на бензині,нові передні амартозатори,газ вписаний є питання по лако фарбовому покриттю машина кожен день на ходу ,можливий обмін з моєю доплатою на щось в нормальному стані
Фактичне місце знаходження Львівська область Торг присутній коробка 5 ступка (опель) Працює як на газу так і на бензині, є нюанси по кузову тому така ціна і торг. Можливий обмін на Іж планета 3,2,1 ІЖ 56 ,ІЖ 49 (Останім 2 первага)
Авто на ходу кожен день. Є незначні проблеми з ЛКП. За більшою інформацією теоефонуйте. Торг біля капоту.
Автомобіль 1986 р. Був у використанні в одній сім'ї. Повністю на ходу, обслугований. По мінусах лише царапки і вм'ятина на кузові.
Продам авто в єкслюзивному стані !! Авто в рідній фарбі Я другий власник Всі запитання за телефоном З безглуздими пропозиціями не телефонувати !!! Хто шукає авто як музейний експонат вам сюди !!!
Вся інформація. Міша
Авто на ходу робить добре коропка 5 ступка мотор 03 редуктор не шумить робить як на газу так і на бензині питаня по телефону **********
