- 153 тис. км
- Врадіївка
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
рідна фарба без корозії
рідна фарба без корозії
НЕГАЙНО!!! ВАЗ 2106 гаражного зберігання. 1990 не бита не фарбована заводська фарба перший круг 26000км пробіг оригінал з питаннями пишіть або дзвоніть вайбер колір сафарі можна зняти з обліку рідна резина радіал
Тел:
Новий акумулятор, новий двигун, авто в гарному стані, на ходу. Всі розходніки поміняні, нові. Додаються запчастини до мотора, колеса з резиною, та інші запчастини до автомобіля
Авто на ходу газ бензин 2 покоління сів і поїхав
Авто на ходу, стоїть газ, хороший двигун, не гнила, ціла ходова. Всі запитання по телефону або вайбер, телеграм . **********
Газ-бензин вписаний! З додатковими питаннями звертайтеся за номером
продам свою машину, минулого літа повністю перекрашена, поварена,мотор, коробка після капіталу пройшла 45к, ходова перебрана, якісне світло,музика, сабвуфер торг біля капоту в розумних межах, робити нічого не потрібно, вкладень не жалілось, стоїть газ,
Двигун куплявся новий, з коробкою в зборі в автомагазині 3роки тому.
авто у гарному стані, вкладень не потребує, переоформлюеться.
Робоча машину не для комфорту.Із плюсів:нове зчеплення,новий редуктор заднього мосту,стартер,радіатор,ремінь ГРМ,розпредвал,перед зимою то карбюратора,два комплекта майже нової резини,фаркоп,верхній багажник.Із мінусів:коли міняв зчеплення замів робочий циліндр но походу він брак і педаль зчеплення не завжди повертається в своє положення.Ціна питання 500 гривень та пів години часу.Заюзаний салон та сидіння.На авто присутні рижики.Торг біля авто .Повне переоформлення.З пропозиціями за 300 і т.д не турбувати.Всім вдалих продажів та покупок.
Продам свою Девяточку, машинка ухоженна, 1000км по тому замінив оливу,в тому році оливу у коробці.Замінена вся ходова в круг,стоїть стабілізатор від пріори,та распорка з переду та ззаду, а також на рулевой рейсі,керується дуже добре.Сідущки в машині від мазда 6,дуже комфортні,є сигналізація з обраним зв'язком, центральні замки,музыка хороша на оригінальних овалах PIONER,встановлені дорогі лед лампи,диски кованні ,є передні стіклопіднімачі,з хорошою резиною Barum.
Авто в гарному технічному стані. Гаражне зберігання. На 220 тис. був зроблений якісний капітальний ремонт двигуна, замінений комплект зчеплення. Більше інформації по телефону.
Власник.Деталі за телефоном.
Автомобіль у гарному стані.Технічний стан не стоковий. Подробиці по телефону.
