- 270 тис. км
- Миколаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто доглянуте в гарному стані, газ 4-покоління, кузов цілий, все працює, документи в порядку, тільки повне переоформлення, всі питання тільки по телефону
Авто доглянуте в гарному стані, газ 4-покоління, кузов цілий, все працює, документи в порядку, тільки повне переоформлення, всі питання тільки по телефону
Автомобіль в гарному стані. Не фарбована, але є незначні дефекти кузова. Вся детальна інформація за номером. Реальному покупцю торг.
Авто в доброму стані , газ 4, всі розхідники замінені, вкладень не потребує,дзвонити на ватцап, продаж з переоформленням
Власник Експлуатував 6 років, міняв все вчасно, мотор масла не бере.ТО пройдено, масла фільтра заміненні .Було замінено комплект щеплення (оригінал). Машина в доброму стані, шини в нормі, диски титани не гнуті,чохли охайні, протитуманки, газ вписаний, ходова добра, рік тому було зроблено днище та пороги. центральний замок, магнітола сенсорна. Фаркопу не було. В таксі не була.
Продам авто , в отличном техническом состоянии . Авто выходного дня , ездил отец раз в неделю на сутки на работу . Полгода назад было заменено сцепление . Ходовая живая , технически машина идеал . 2-й владелец , з документами порядок . Кузов живой , местами появились рыжики , можете увидеть на фото . Газ 4го поколения Перестали работать стеклоподъемники . Стоит хорошая летняя резина , прошла один сезон . По всем вопросам , лучше звоните , на сообщения не отвечаю . Торг у капота .
Ваз217030 приора, 2008р,пробіг 220тис.титанові диски r14, елєктро підсилювач керма, регулювання керма по висоті, електро зеркала, електро підіймачі передні, електро фары, кондиціонер, сигналка, 2 подушки безпеки, газ-бензін, музика. Стан авто задовільний, в використанні кожен день.
Продам свій автомобіль дуже хороший автомобіль їде резво масло не бере дуже багато чого робилося є нюанс по передньому лівому крилі Ланосом розпороли на скоростььне вліяє або під заміну тому ставлю таку ціну 1500$ без торгу ТО було зроблене 1000 км Задні барабани теж нові Коцнутий бампер передній І крило ліве Стоїть гарний вихлоп Так же нова літня резина І запаска теж нова Газова установка теж хароша балон на 34 літра на газу їде дуже добре Колеса R15 ті стоять Літо у 2026 році буде другий сезон Зима бралася бу теж відаю Відаю КПП 2110 Відаю задні колодки дві гранати нагрудні Опорніки нові Короче все що є нове Віддаю в придане
Коробка, мотор та ходова чудові без нарікань. Авто на ходу сів і поїхав. Потребує підварювання дна та одного порога з водійської двері. Салон чистий, білого кольору, зберігся під чохлами як новий. Є вбудовані динаміки гарної якості. Пробіг 165 тисяч рідний - була заміна ременю ГРМ на 155000 км пробігу. Пишіть на вайбер - скину фотографії де потрібно варити.
Повністю на ходу. Газ/бензин. Тонована з лобовим. 2-дін магнітола з 4 колонками. Гарна резина. Норм акамулятор. Варити не потрібно.
детальніше розповім по телефону. Продаж у зв'язку з тим, що вже купили інший автомобіль. Торг біля капоту
Без дтп, один власник, гаражне зберігання, сигналізація, фаркоп, центральний замок, 2 ключі, магнітола, 2 електро підіймачі скла, обігрів заднього скла, газ 4 покоління встановлено на 90тисячах пробігу, своєчасна заміна мастила до 8-10 тисяч, нова літня резина, новий акумулятор, зимова резина з дисками та ковпаками + рідна запаска, по кузову біля порогів та капоті є незначні підкраси, на даний момент електро підсилювач керма не працює, страховка до кінця року, в комплекті до авто домкрат та балонний ключ, можливий торг біля авто.
Продам авто в дуже хорошому стані. Пробіг 176 тис. км. Авто щодня на ходу, надійне та економне завдяки ГБО 4 покоління ( вписане в тех паспорт). Стоїть 2 передніх скло підіймача, зеркала з підігрівом та електрорегулюванням, електропідсилювач керма. Стоїть гарне світло. Менше 2000 км тому замінено мастило, всі фільтра, антифриз. 5 тис. назад замінено комплект ГРМ. По техніці все чудово, масла не бере, коробка не виє та не вибива, пів року назад перебрана повністю вся передня ходова. Стоїть нова літня гума, придбана в цьому році та віддаю також комплект гарної зимової гуми. По кузову є вікові нюанси ( не критичні ) та корозія на одному порозі, на це можливий торг біля капоту.
