- 180 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі. За всіма подробицями звертайтесь за номером телефону **********
Авто в рідній фарбі. За всіма подробицями звертайтесь за номером телефону **********
ЛАДА Пріора 2170 Рік випуску 2008. Двигун 1.6 16 клапанний Технічно в відмінному стані. Не бита Не гнила Двигун і КПП у відмінному стані. З ходовою частиною порядок. Салон у гарному стані. Без проблем з електрикою. Авто село і поїхав. З документами повний порядок. Ціна 2599 $$$ ********** **********
Авто на повному ходу.вкладень не вимагає.Газ - бензин,легкосплвні диски,2Din магнітола з камерою заднього виду,електросклопідйомники,електродзеркала. Ксенонові фари, протуманки Led.Авто не гниле,ходова в нормі,двигун масло не бере.Є незначні нюанси по ЛФП.Переоформлення.Перекупів переконливе прохання не турбувати.
гарне авто. без корозії, встановлено ГБО. деталі по телефону
Газ не вписаний Дзвонити на цей номер: ********** Андрій
ВАЗ 2170 в непоганому стані в рідній фарбі, двигун та ходова в нормі . Можливий пригон в Суми
Ксенон туманки, верх лінзи+ксенон Електропідсилювач керма Мотор сухий, масла не їсть, без стуків і тд, нові свічки Нещодавно поміняно маховик, зчеплення, комплект грм, помпа, основний радіатор, термостат, гальмівні диски бош, колодки нові Газ Безшумні замки, чорна стеля Магнітола alpine з блютузом Гума зима/літо Номер телефону для звʼязку
Продаю власне авто , яким володію 4 роки . Встановлене гарне світло Лінза - на ближньому Лед - на дальньому Світлодіодні противотуманні фари ГБО 4 покоління , працює без нарікань , вписаний в тех. паспорт Тонована по колу якісною плівкою Замінений ГРМ , помпа та всі рідини Мастило кожні 7 тис.
Продам приору в хорошем состоянии • По технической части вопросов нету • Кузов хорошый • Резина хорошая • Двигатель с коробкай все отлично • Ходовая целая • 3 документами все в порядке • Стоит газ 4 поколения • С • гидроусилителем • в єксклюзивному кольорі, на гарних 14 титанах • На новій гумі, в гарному стані • сигналізація • Будь який вид переоформлення. Всі питання і доп фото та відео можу скинути • Якщо шукаєте доглянуту та живу, то це саме той варіант • Інші • питання по телефону!
Машинка в хорошому стані, на всі питання відповім по телефону)
Продам свою машину,в нормальном состоянии,на хорошей зимней резине,капиталка мотора делалась 20 тыс назад,газ-4 вписан в тех-паспорт,хороший акб,новый стартер,подробности по телефону,площадкам и перекупам просьба не звонить
Продам автомобіль в гарному стані.Газ-бензін, хороший салон, хороші ґума і АКБ. Всі питання по телефону або біля авто.
Машина в повному робочому стані, є дефекти по кузову. Телефонувати Олександр
Стан авто хороший, сів та поїхав, будь - яких вкладень не потребує. Встановлено ГБО 4-го покоління, в свідоцтво не вписане.Деталі по телефону …
