- 102 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ 2170 у хорошому стані, можливий торг, всі питання по телефону.
Продам ВАЗ 2170 у хорошому стані, можливий торг, всі питання по телефону.
Авто сів поїхав,варить красить не потрібно, автомобіль повністю обслуговуваний
Номер телефона
Продам своє авто, пріора 2008 рік, двигун 1.6 16 клапана, їде дуже бодро, коробка 5 ступка, ходова зроблена, шарові, гранати, стойки, все замінено, залишилось по мілкі нюанси, нове щеплення,машинка по кузову в гарному стані, варити красити її не потрібно, нова резина 4 ската, нові колпачки, тонована, гарне світло леди, нові противотуманки, передній бампер пріора2, салончик доглянутий, нові коврики, нові чохли, нова музика 4 динаміка та магнітофон, з блютузом, в машину грошей не жаліли!
Я другий власнник авто машина хороша сів и поїхав всі вопроси по телефону
Продам свій автомобіль дуже хороший автомобіль їде резво масло не бере дуже багато чого робилося є нюанс по передньому лівому крилі Ланосом розпороли на скоростььне вліяє або під заміну тому ставлю таку ціну 1500$ без торгу ТО було зроблене 1000 км Задні барабани теж нові Коцнутий бампер передній І крило ліве Стоїть гарний вихлоп Так же нова літня резина І запаска теж нова Газова установка теж хароша балон на 34 літра на газу їде дуже добре Колеса R15 ті стоять Літо у 2026 році буде другий сезон Зима бралася бу теж відаю Відаю КПП 2110 Відаю задні колодки дві гранати нагрудні Опорніки нові Короче все що є нове Віддаю в придане
По машині робив повністю передню ходову частину 1,5 місяці тому, а саме: стійки, опорні, шарові, підшипники ступічні, гранати, шруси , косточки, салейнблоки, та успокоїтєлі. Також два тижні тому замінили нові щітки на генераторі. Та замінили мастило в коробці. Машина працює без плаваючих обертів, двигун набирає оберти швидко, коробка не хрустить, кожна передача перемикається без нарікань, счеплення також без нарікань, при поворотах та ви воротах керма без хрестів та лишніх страшних звуків в шарових і шрусах. Тонована в круг, в салоні все видно, їздити з таким тонером комфортно. Дно ціле без іржі, по кузову порядок, є нюанс на задній ляді треба під зачистити та підкрасити. Салон чістенький, не курили! Кондиціонер працює але не треба зрівнювати з супер іномаркою, пічка дує так що зимою в кофті комфортно їздити. Бампер був крашений, є невеликі моменти по косметиці крила, капот, але все вирішується не критично. І зайнятися вихлопною , там де резонатор є декілька невеликих дирочок. Приборка частково світить інколи ні. Коли їдеш по грунтовці є моменти торохтіння, карточок, полки де динаміки, та капоту. Є музика , але не суперова, двухдіновска магнитола. Доп, відео, фото можу скинути, краще телефонуйте все вирішимо обсудимо. ********** По можливість все обслуговували та їздили, машина практично кожен день на ходу. Адекватні повинні розуміти що машина не нова з салону і все не ідеал!
Машина у хорошому стані за деталями дзвоніть ********** по мотору питань нема можливий торг Івано Франківська область космач на титанових дисках колеса зимові Можна обмін на мотоцикл або машину з мою в доплатув
Повністю на ходу. Газ/бензин. Тонована з лобовим. 2-дін магнітола з 4 колонками. Гарна резина. Норм акамулятор. Варити не потрібно.
Продам Ладу Пріору, 1.6 бензин,2007 року,по днищу та порогам питань немає,без гнилі,салон охайний,майже в ідеалі!! Резина зима нова!!! Музика добре грає! Двигун,коробка без питань,в ідеалі! Пробіг 114тис Переоформлення!!! Вся електрика працює, працює кожна кнопка! Якщо цікавить телефонуйте!
