- 190 тис. км
- Петропавлівка
- Газ
- Ручна / Механіка
Машина в гарному робочому стані.
Машина в гарному робочому стані.
Продам пріору
Продам власне авто , в гарному доглянутому стані, встановлена гарна аудіосистема з підсилювачем та сабвуфером, має ГБО-4, електропідсилювач та на титанових дисках.телефонуйте!
Продам Пріору в гідному стані. У дтп не брала участі, всі шибки рідні. Тел
авто технично в гарному стані перебрана вся ходова,нові передні,задні стойки нові передні тормозні діски,колодки,супорт на задніх барабанах нові накладки по мотору все супер,не труїть,масла не їсть по косметиці видно все на фото
Авто 2014 року. Я другий власник з 2016 року. Усі розхідники замінені. Гума зимова, стан 90%. Максимальна комплектація:електопідсилювач керма,електродзеркала, передні склопідйомувачі, кондиціонер, АБС. Все працює. Передні сидіння з БМВ, дуже зручні. Газ-бензин, ГБО 4 покоління. Економне авто в гарному стані.
Все детальніше по тел.
Продам своє авто, з переоформленням Деталі по телефону
замінено гальмівні диски, гальмівні барабани, щеплення, поставленні не втикові поршні, стоїть газ 4 покоління.
Норм. стан, 1.6 бензин, кондиціонер, два комплекта коліс на дисках
Машина в хорошому стані обслужена сів поїхав
Продам авто с родным пробегом ,с кондиционером все исправно до мелочей, стоит ксенон ближний дальний, хорошая двух сторонняя сигнализация, музыка с садом два усилителя на колонки и сад, салон ухоженный не курили на чехлах хороших, стоит резина зима прошла тысяч 6-7 из нюансов есть рыжеки , ну на это уступлю и их не много, не успел их убрать со сложившей ситуацией, на машине не одна деталь не крашена с уверенностью могу говорить , бампер передний менял сам для красоты, дома в гараже лежит, если есть ещё какие то вопросы звоните.
Продам свою машину у відмінному стані, по ходовій та по двигуну нарікань немає, коробка без нарікань, кожна передача включається, не вибиває. Машина на газу, газ вписаний, економічна витрата по місту як на газу, так і на бензині. Передній бампер – Приора 2, руль – Приора 2. На машині встановлено вихлоп та тонування в коло. Телефонуйте, пишіть в будь-який час.
Продам Приору в отличном состоянии. Поменяни масла, фильтра, грм, помпа, термостат, свечи. Стоит выхлоп stinger паук 4-2-1, машынка очень резкая едит бодро, покругу тонировка, фаркоп.
Машина в доглянутом стані Стойки пере -70 зад -90 Опорні підшинкі лада гранат Прошивка Stage 1 Кермо стоїть із лади гранти Ручка кпп Лада гранат Рулевий карданчик SS20 Гарна акустика 1000$ Дополнітельна роспорка на рейку руляву подушка двигуна Масла фільтра поміняні Масло в мкпп поміняне Антифриз новий 4 нових шруси Грм 20000 назад поміняні Дискі тормозні винтельовані Колодки нові Шарові опори нові салінблокі поліорітан жовти Павук 421 пряма траса Бампера приора 2 Решітка радіатора приора 2 Лед балка стоїть 180ват Сам буфер 1200 ват 2 пари 20 динаміків у дверках +рупора Dynamik Stege Частково обезшумлена вібро ізоляцією Тонована в круг Обработана антикорозійним покриттям Відполірована Покрита анти дощем Машина варта уваги
Авто в хорошому стані, підвіска у порядку, салон чистий. Коштує павук та додатковий резонатор та глушник з металу близько 2 мм. Генератор 120А, сигнали пари равлика, фаркоп, магнітола з відео юсб і блютуз, тонування, ксенон ближній, шумка, газ вписаний в доки. З ньюансів фарбовані елементи є, та й немає пріор без підкрас таких років. Ще є тріщина на лобовому склі, але рідне скло. Хазяїн я по доках. Є запитання, то телефонуйте або пишіть на вайбер.
