- 115 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Дзвоніть
Продам авто газ 4 . Комплектація : Ксенон , модернизоване освітлення приборної панелі , ел. Склопідйомники , підсилювач керма , зчеплення Valeo (м'яке) , тормозна система (Pro-sport) нові гальмівні диски (brembo) нова магістраль ручного тормоза та механізми (ручник) акустика pioneer та чудове гучне звучання , центральний замок та сигналізація , капітальний ремонт двигуна зроблено десь 2000 км назад (спортивні росподільни вали збільшена дросельна та багато іншого (їде дуже добре) . Авто не фарбувалось , у дтп не було . Машина повністю робилась для себе , перевірки СТО , по бажанню .
Машина в гарному стані, мотор 16v, один власник Решта питань по телефону
Продається гарне авто в дуже гарному стані Рижиків та гнилі немає Мотор в ідеальному стані робить добре і тихо По ходові все добре нічо не стукає На свої роки авто дуже сильно збережене Ціна з гарним торгом
Потребує косметики. Варто поміняти гранату. Гаражне зберігання
Машина в хорошем состоянии, мотор работает без нареканий, по кузову есть небольшие нюансы, стоит хорошая музыка. Заменено масло ремень гр.все вопросы по телефону если позазоною пышить на вайбер на вечер перезвоню
Продам Ваз 2110 (2003 рік). Механіка, 1.5. Пробіг реальний 95.000 тисяч. км. На титанах, гума нова, є другий комплект гуми. Акумулятор новий, ремінь ГРМ новий, глушник новий. автомобілі дві передні нові стійки Kayaba.Автомобіль в повному обсязі порядку.
Авто технічносправне в задовільному стані
Не гнила,не варена,без рижиків. Замінена повністю ходова та диск зчеплення з корзиною.
Авто в хорошем состоянии не смотря на свой возраст все работает как часики. Лонжероны, пороги та стаканы не лопани не варени.Звоните договоримся торг при сутни.
Авто 16кл.Повністтю обезшумлина, стоїть гідро-усілітель , сігналізація ,гбо4 поколенія , переоформляється , ,негримить вкладень машина непотребує , недоліки лобове скло є тріщина Задній бампер є тріщина Хороша музика уселітель сам буфер Ходова повністю нова проїхала 2 тисячі , є рижикі але некритично дно ціле
Авто в гарному стані все працює всі питання по телефону... Торг у авто
Авто на ходу, робоче. Є питання по кузову.
Владею автомобилем 6 лет,по технической части вложений не требуеться,все менялось вовремя,или по факту поломки.Газ 4 пок.(томассето аляска).Передние шины покупались прошлым летом,почти новые,много чего менял по запчастям,все по телефону.По кузову есть ньюансы.
продам ваз2110,газ вписаний ,їде добре, сів і поїхав
