- 257 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Капіталовкладень не потребую.Деталі за телефоном.
В робочому стані.
Продам ВАЗ 2110 , инжектор, 16 клапанная
Авто в гарному стані, доглянутий салон, місяць назад зроблена капіталка гбц, двигун масла не бере не димить, коробка хароша, ходова зроблена, хароша музика з нюансів нада поварить пороги
Продам авто у відмінному стані. Варити та красити не потрібно все ціле та живе. Ходова в чудовому стані, КПП після капітального ремонту, всі передачі включаються без всяких зусиль. Мотор в чудовому стані вкладень не потребує. Масла та фільтра мінялися вчасно. Зимова резина ново та є ще комплект літньої. Пічка гріє добре навіть дуже добре. Мінявся термостат та залитий свіжий антифріз. Стоїть газ. Дзвоніть розповім детальніше що робилося по авто.
Потребує зварювальних робіт днища.
Продам ваз в хорошому стані
Продаю власне доглянуте авто в технічно справному стані в зв'язку з купівлею нового авто. Всі питання по телефону.
Продаю власне авто. Машина без нарікань, вкладень не потребує. Нещодавно перебрана вся ходова частина, замінені масла та фільтри. По кузову не гнила. Є чинна страховка. Продаж тільки з переоформленням. Встановлена нова гума. Детальніше — по телефону. Реальному покупцю можливий торг.
Авто в гарному стані, робити нічого не треба,сів і поїхав, можливий торг !!!!!
Автомобіль 2004 о.в, у хорошому стані,газ 4,вписан, документи в порядку,я вдасник.
пробіг вказаний ошибочно не вірний , натуральний пробіг 233 тищі
авто опслужене їздить постійно.має фаркоп дно і пороги поварині задуті плус зимова гума ще є внаявності прицеп..Авто від першого власника з салону, Пишіть будь ласка в повідомлення або на вайбер.бо не завжди можу підповісти на дзвінок!.
Автомобіль в гарному стані, всі питання за телефоном.
Ваз - десятка,на ходу в робочому - нормальному стані!) Автомобіль купувався минулого літа,молодшому брату на 18 років,щоб навчився їздити. Володіємо один рік,за рік навчання брата - великих питань по автомобілю не виникало. Стоїть Гбо 3 покоління,працює Переключається через перегазовку,газнув до 2000 тисяч обертів і з бензина перейшло на газ. Молодший їздив переважно на бензині,каже йому так більше подобається. Навчився їздити,придбали інше авто) Тому і продаємо) Телефонуйте,на питання відповім!)
Авто повністю по заводу та реальний пробіг . Дуже задовільний стан , немає не іржі не заміненої фарби , автівка можно рахувать як нова .
