- 195 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
авто вартэ уваги доглянутый авто
авто вартэ уваги доглянутый авто
Продам Ваз 2110. Після повного кап. ремонту. Робив для себе, вкладено набагато більше вартості авто. Повністю переварений та професійно забарвлений на СТО. ДВС 1.5.16кл.Встановлено ГБО вписано у ТП. Новий редуктор, новий заправний. Нове лобове скло, гуми ущільнювачів, молдинги, оксамитки, ручки. Двигун робився два місяці тому: прокладка ГБЦ VictorReinz, сальники клапанів Elring, сальники розподільних валів Elring, ремінь ГРМ Gets, ролики помпа, термостат, всі патрубки які є під капотом, був замінений радіатор пічки. Замінено свічки, проводи, датчик температури охолоджувальної, датчик колінвала, розподільного валу, датчик холостого ходу поміняно всі маси по проводці перебрано всю проводку і роз'єми. Чотири двері - електро-склопідйомники. По ходовці було замінено: передні пружини Lesjofors, стійки Sachs, опори Sevi, колодки навколо Remsa, диски передні вентильовані перфоровані, супорти передні, шланги, гальмові задні циліндри, шланги, трубки замінений. Нові протитуманки, бензонасос. Можливий обмін на єврономери
1 власник з солону! 130 тис. рідного пробігу! Авто в чудовому стані, 1.6 16 клапанна! Мотор працює як годиник, масло не бере, не димить, не сапунить. Коробка працює ідеально, передачі не хрустять, не вибивають, ходова м?якенька, не стучить. По кузову авто майже вся в рідній фарбі, є тільки 3 підкраси, не гнила, дно ціленьке, вся промовілена! Гарна гума, на класних дисках! Переоформлення!
Вибиває 2
Продам ВАЗ 2110, 2006р. 1,6 газ/бензин - працює рівно мастила не бере. КПП 5ст не гуде і не вибиває. Газ вписаний у техпаспорт. Можливе переоформлення (доручення). Детальна інформація по тел
Продам чирик в нормальном состоянии,на ходу но требует не большого ремонта,по лкп и КПП
Авто повністю готове до експлуатації,чотири склопідіймачі,сигналізація.
автомобіль в гарному стані. небита нефарбована.
Продам ваз2110 газ бензин Комлект летня резіна на дисках Всі питання по телефону.
Продам 2110 газ бензин 1.6 Газ вписаний переоформлення потрібно підварити трохи по бажаню навести косметику а так все справне авто на повному ходу але без страховки тому ціну скину Авто заводиться чудово що на бензині так і на газу передачі не вибиває за деталями телефонуйте
У гарному стані сів і поїхав мотор 16клапаний не димить масло не бере ціна 2500 + торг невеликий
Продам ВАЗ 2110 Газ бензин газ вписаний на повному ходу сів поїхав
Авто в ідеальному стані 118 тис рідного пробігу 1.6 16 клапанний двигун Встановлений газ 4 покоління зареєстрований Документи в порядку
Машина хороша, сів поїхав, гальма навкруги нові.
Продам авто в ідеальному стані,в більшості стоїть чим їздить,ходова рідна,фарба рідна,пробіг рідний,Згоден на будь які перевірки вашими спеціалістами!
Продам ВАЗ 2110, 8 клап, 2007 рік, пробіг 66500 Продам свою ваз 2110. Встановлено ГБО 4 покоління, задній парктронік, сигналізація, магнітола Вордон, тонування ззаду і з боків, комплект гуми з дисками на літній гумі, і так само комплект зимової гуми з дисками. Машина обслужена, замінено багато чого На пробігу 66к замінено Ремінь ГРМ, помпа, радіатор, антифриз, термостат, прокладка ГБЦ, відрегульовані клапани, масло в коробці, фільтри на гбо, датчики температури обидва, задні колодки, барабани Олія, масляний фільтр, паливний фільтр, повітряний фільтр замінено на 63 тис. Ходова обслуговувалась на пробігу 60 тис. По кузову гнилі, рижиків немає, є не великі сліди експлуатації, передня губа бампера з лівого боку трохи вм'ята через невелике зіткнення з бардюром. Нова страховка на рік. Машина на повному ходу, заводиться з півоберта.
Всім доброго дня вимушені продати своє авто кілька місяців тому було переварене все що потрібно і оброблена також була покрашена стоїть газ 4 покоління працює чудово розхід маленький авто варте уваги все що було потрібно зробити все зробили коробка працює добре не вибиває мотор працює рівно хороша компресія масло не їсть За будь якою додатковою інформацією звертайтесь по номеру телефону на смс немаю змоги відповідати постійно працюю всім дякую кого зацікавило звертайтесь
Треба перебрати ходову є питання по кузову.Двіжок в порядку коробка нова є газ вписаний.Питання по телефону
