- 186 тис. км
- Березанка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Есть літня резина на титанах есть на фото
На ходу,
Продам ваз 2110 в чудовому стані!! авто в оригіналі , кузов не фарбований рівний не зачуханий, по авто взагалі не потрібно робити нічого , все що треба було все зроблено, вся нова ходова, по мотору також все обслужено, заводиться з пів оберта, електрика все працює, 1.6 8клоп , масла не бере ,не димить, не сапунить , коробка , сцеплення ідеал, авто переоформляється , салон ідеальний, не зачуханий, нова зимова резини!! за свої гроші авто ідеал!Ціна на обмін 2000$ Торг біля капоту!!!
Авто у хорошому стані. Обслужено. Є комплект зимових шин із дисками. Є запасний радіатор, карти передніх і задніх дверей, є ще запчастини. всі деталі по телефону.
Машина поварена нове щеплення нова гума зима по мотору компресия 12 по кожному цілиндру новій грм ходовка в нормі інші питання за тел продаж з переоформленням дзвонити за другим номером чи писати
,продам ВАЗ 2110 , 2004 г/в , на ходу, всі питання по телефону **********
ВАЗ 21102 1999 рік 1.5 бензин Пробіг 68тис Ходова в нормі,кузов не гнилий Машина була учбовою Документи в нормі,переформлення на нового власника 2200 дол можливий торг За деталями телефонуйте за номером 06******12
Машина в отличном состоянии! Все работает, каждая кнопочка! Готов к любым проверкам! Установлены титановые диски с приоры! Есть сигнализация!
продам ваз 2110 в гарному стані по техніці все працюе, сів поїхав, з переоформленням два комплекти коліс, торг присутній
Авто в доброму стані • Кузов цілий двигун ходова в гарному стані • (Потребує резини на передок+акумулятор) • Гаражне зберігання
Продам свою Ваз 2110. Стан добрий. Не гнила, не ржава, дно ціле без ржавчини. Стан дефектів видно на фото (притертість при виїзді з гаражу). Машина обслужена та їде добре. Сів і поїхав, та ще довго їздиш. Якщо цікавлять якісь питання, пишіть чи дзвоніть.
Продам ВАЗ 2110, 2007 рік випуску. Пробіг — 382 тис. км. По техніці: ходова частина повністю зроблена Майже новий акумулятор гума в нормальному стані авто на ходу, їздить щодня По кузову: потребує зварювальних робіт (пороги/дно) нічого не приховую, стан видно на фото Підійде: для роботи як перше авто під відновлення Ціна відповідна стану Торг біля авто, по телефону не торгуюсь. Один власник.
Десять років один власник, двигун 1,6 бензин, 16 клапанів, передні електросклопідйомники, центральний замок, сигналізація. Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. 10 000 км тому велике ТО по ходовій: нові амортизатори перед, зад, гальмівні диски та колодки перед, кульові опори, подушки двигуна та все, що було потрібно. 20 000 км тому заміна ременя ГРМ, ролики, комплект щеплення тощо за регламентом. Завжди обслуговувалась у термін, якісними матеріалами. Телефонуйте!
Повністю справна. За деталями дзвоніть. Торг присутній. З документами порядок
Продаю свой автомобиль. ходовая новая новая , резина, акамулятор новое , все вопросы по телефону Юрий
Полностью обслужена от хозяина хорошее состояние для своих годов зимняя резина есть багажник подробности по телефону или возле машины
Продам свій автомобіль , я власник з 2009 року по дорученю ( є в наявності ) а оформив у 2017році . Купувалось з прибігом 42000 на даний час 131000 км. Авто в оригіналі , все на своїх місцях , фарба рідна лише підфарбовувались сліди корозії і на передньому бампері підфарбовувалась царапина , оптика та скло все рідне , салон не затертий і майже не подряпаний , працюють всі кнопки , хороша музика , в двигун і коробку ніколи небуло втручань масло кругом залито ліквімолі і бензин завжди заливався з АЗС окко або вог цей двигун проходить ще мінімум 200000 км . Замінено новий : радіатор оригінал і радіатор пічки тогож виробника , акумулятору варта 2 роки , передні гальмівні диски брембо , гальмівні накладки і колодки феродо , глушник польський 1 рік резина зимова ханкук , є ще літня нова 2025 року резина r14 данлоп на легкосплавних диска ціна за домовленістю , також замовив дві шарові лемфьордер і силіконові пильники наружніх шрусів будуть замінені і ще буде проведена чистка форсунок . Автомобіль ще має потенціал , на маслі ліквімолі цей двигун лише гарно обкатався , нажаль є рижики і корозія по кузову автомобіля . Всім найшвидшої перемоги .
