- 147 тис. км
- Ізюм
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Кузов, коробка, двигун в нормальному стані.Резина гарна. Всі деталі по телефону.Переоформлення.
Кузов, коробка, двигун в нормальному стані.Резина гарна. Всі деталі по телефону.Переоформлення.
Продам автівку. Авто тільки заводиться, потребує ремонту. Вся інформація по телефону. Звертайтесь будь ласка.
Авто у відмінному стані, детальніше по тел
Автомобіль на ходу,масла не бере,рівень від заміни до заміни.Один власник.Автомобіль куплений в автосалоні.
Переоформлюється! По домовленості прижену.Технічно в бездоганному стані. Салон чистий, охайний. Абсолютно Нові шини. Ксенон.Магнітофон з блютузом, флешкою +4 динаміків. По кузову є недоліки, пороги та дно не гнилі. Страховий поліс куплений 2 місяця тому.
Авто находиться в гарному стані, все працює. По мотору все працює чудово, ходова зроблена нічого не гупає, коробка не вибиває функціонує справно . Є косметичні моменти притаманні часу. В авто встановлена процесорна магнітола Deker та динаміки pioner . Є проведені тюльпани до самбуфера.
Продам десятку. Гарний стан. Не гнила. По мотору, коробці без питань. Косметичний стан 8/10.
Продається власне авто у хорошому стані. Вкладень не потребує, сів поїхав. Ходова зроблена , і повністю обслужена,.Авто у рідній фарбі,присутні невеликі подряпини.
Автомобіль в доброму стані. Присутні деякі нюанси по кузову, лише ззовні, днище та стакани цілі. На даний час пробігу 163000 км. Автомобіль вчасно обслуговувався. В користуванні 5 років, нарікань ніколи не було. На пробігу 148000 км було замінено: щеплення, усі гранати, перебиралась коробка передач, передні стойки з пружинами та опорними підшипниками, подушки двигуна та коробки, ремні (ГРМ та генератора) та ролики, свічки, замінювалась прокладка кришки клапанів та впускного колектора, резонатор та глушник, олива та усі фільтра. На пробігу 158000 км замінювались передні тормозні диски, колодки та скоби, радіатор та антифриз, а також олива та фільтри. Помилок по бортовому комп’ютеру немає, чек не горить. Резина зимова в чудовому стані з оригінальними дисками. Продаж лише з переоформленням. Велике прохання перекупів не турбувати, за безцінь не віддам, вкладено багато коштів та зусиль. На усі додаткові питання залюбки відповім по телефону.
