- 250 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам 2110 в хорошому стані,поміняю на універсал.
Авто в доброму стані, всі питають по телефону
Замінені передні стійки, рулеві наконечники, термостат,тормозні диски задні барабани, тормозні колодки в коло. Зроблений розвал сход. Авто на мені, гбо вписаний,с доками все в порядку.
Авто у доброму технічному стані. Газ/бензин, карбюратор. Без потреби у додаткових вкладеннях. Розгляну обмін на "пирожок" або подібне.
Продам надійне авто, кузов оброблений, обезшумлений, віс вікна рідні, двигун працює без нарікань(було замінено помпа, термостат, патрубки, радіатор печеки, антіфріз, ремінь ГРМ ролики, свічки, форсунки після ремонту), КПП не вибиває, по електриці працює кожна кнопка, ходова в нормі.
Я другий власник (з 2009 року), фактично авто в одній родині з моменту покупки в салоні. Пробіг 200% рідний. Бігає кожен день. До мене малювались 2 дверки і переднє крило. Після минулої зими є нюанси по кузову. По техніці: Нова коробка (не реставрована, нова!. Є чек) + повністю новий комплект зчеплення. Ставилось проїхала +-15тис. км і все гарно притерлось, працює бездоганно. Минулого літа зроблена ходовка , крім задніх барабанів і приводів. Нові передні підшипники. Зараз: поміняний лівий зовнішній привід, ремінь генератора, масло+фільтр, прокладка піддона. Мотор без зауважень. Карбюратор мозок не виносить, заводиться з півтичка в любий мороз. Автопідсос працює коректно, нічого нікуди засувати і висувати не треба!). Багажник з кнопки, підготовка під електровікна. Скляні фари BOSH з чудовою видимістю! Центральний замок на 4 дверях, блокування з водійської дверки, сигналізація. Віддам 4 зимові шини (2 на дисках)! Присутні дрібні дефекти про які можу не згадати зараз (машині 23 рочки). Детальніше по телефону. Аргументований торг!
16 клапанна їде бадьоро У хорошому стані 4 склопідйомники, бортовий комп'ютер, газ, фаркоп Якщо не беру трубку дзвоніть у будь-який месенджер
Поціновувачам класики представляю свою ластівку в доброму стані, на повному ходу, багато замінено, потребує малярки. За деталями по телефону
Звоните любое время
всі питання по телефону
Продам собственное авто, полностью обслужено, вложений не требует, оригинальный пробе. Установлены 4стеклоподйомника + доводка (завод). Резина R14 -2 комплекта на дисках. Дополнительная информация по телефону, торг у капота.
Продаю лише з переоформленням, погоги потрібно варити, двигун 20 тис після капіталки, ходова обслужена, що цікавить запитуйте в вайбер
Продаю машину на ходу. Резина в нормальному стані. Замінили: свічки, бензонасос, хомути, патрубок, прокладка дрос. Салон чистий. Дзвонити з 10:00 до 20:00
Продам десятку. Авто на ходу, сів і поїхав. Розхід палива 6л/100км. Реальному покупцю реальний торг
Продам ВАЗ 21103, двигун 1,5 16 клапанів. Авто на повному ходу, двигун працює добре. Торг біля авто. Подробиці за телефоном
Авто на ходу
Продаю машину через непотрібність, машина на ходу, по кузову гнилі немає! є вм'ятини дісталися від попереднього власника. По мотору мастило не бере, робилась Гбц ставились нові клапана та грм, коробка мінялась перша та друга передача, гранатам пів року як ставив нові, Подшибники ступечні мінялись, диски стоять R14
