- 200 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ваз 2110 2003р Мотор 1.5.16 клапанна Переоформлення По кузову є проблемні місця дно не випадає По мотору Капіталювалися нові поршні кільця, блок точився під перший ремонт Колінвал точив першого ремонту Коробка перебиралася Газ євро 4 Мотор жвавий
На повному ходу,резина зима,встановленне та всписане ГБО 4,по кузову потрібна косметика за бажанням більш детально по телефону. Тільки переоформлення. Телефонуйте в ват сап
Продам власне авто, в одних руках 7 років. Стоять титанові диски, гарна літня гума, встановлено ГАЗ, Фаркоп, працює гарно як на бензині так і на газу, заводиться с пів оберту. З документами повний порядок, переоформлення.
Ціна 2000 без торгу. Авто на повному впевниному ходу. Використовуеться щодено. Все що потрібно міняеться вчасно. Встановлена сігналізація з блокировкой стартера, подлокотник, блокировка коробки передач. Шумоізоляція. Газ 2 поколіня вписаний в т. п.
Машина полностью на ходу сел и поехал,парктроники,навигатор ,магнитола,стеклоподъемники ,ксенон .По поводу машины пишите только на вайбер
Продам ВАЗ 21102. Авто в нормальному стані,сів і поїхав. Газ/бензин,ГБО вписане Документи в порядку,будь яке переоформлення. Всі інші питання по телефону
Продам авто ВАЗ2110 синього кольору. 2004р. Технічно справна. Газ/бензин.
Авто на ходу, газ-бензин газ вписаний, у листопаді була капіталка двигуна, магнітола 2дин, 4 електросклопідйомники, ево-килимки, страховка є, тільки переоформлення.
Доброго дня продаю свій автомобіль, технічно він в гарному стані, зовнішній вид більш менш, є царапини на авто, Робився мотор, стоїть нова подушка мотора, новий акум, в салоні все порядок, стоїть газ 4 покоління сама установка стоїть від 700$. Авто було пригнано мною доїхало своїм ходом з Віниці, авто бодре з подривом, коробка передач плавно переключається, куліса не розбита, не гнила не бита. Причина продажі виїзду за кордон.
Продам ВАЗ 2110 , инжектор, 16 клапанная
Потребує зварювальних робіт днища.
Рідна фарба,в техпаспорті вписаний газ,машина на ходу ,задовільному стані.
Продам ваз в хорошому стані
Автомобіль 2004 о.в, у хорошому стані,газ 4,вписан, документи в порядку,я вдасник.
Автомобіль в гарному стані, всі питання за телефоном.
Ваз - десятка,на ходу в робочому - нормальному стані!) Автомобіль купувався минулого літа,молодшому брату на 18 років,щоб навчився їздити. Володіємо один рік,за рік навчання брата - великих питань по автомобілю не виникало. Стоїть Гбо 3 покоління,працює Переключається через перегазовку,газнув до 2000 тисяч обертів і з бензина перейшло на газ. Молодший їздив переважно на бензині,каже йому так більше подобається. Навчився їздити,придбали інше авто) Тому і продаємо) Телефонуйте,на питання відповім!)
Машина в хорошем состоянии, мотор работает без нареканий, по кузову есть небольшие нюансы, стоит хорошая музыка. Заменено масло ремень гр.все вопросы по телефону если позазоною пышить на вайбер на вечер перезвоню
