- 148 тис. км
- Вознесенськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Я другий власник (з 2009 року), фактично авто в одній родині з моменту покупки в салоні. Пробіг 200% рідний. Бігає кожен день. До мене малювались 2 дверки і переднє крило. Після минулої зими є нюанси по кузову. По техніці: Нова коробка (не реставрована, нова!. Є чек) + повністю новий комплект зчеплення. Ставилось проїхала +-15тис. км і все гарно притерлось, працює бездоганно. Минулого літа зроблена ходовка , крім задніх барабанів і приводів. Нові передні підшипники. Зараз: поміняний лівий зовнішній привід, ремінь генератора, масло+фільтр, прокладка піддона. Мотор без зауважень. Карбюратор мозок не виносить, заводиться з півтичка в любий мороз. Автопідсос працює коректно, нічого нікуди засувати і висувати не треба!). Багажник з кнопки, підготовка під електровікна. Скляні фари BOSH з чудовою видимістю! Центральний замок на 4 дверях, блокування з водійської дверки, сигналізація. Віддам 4 зимові шини (2 на дисках)! Присутні дрібні дефекти про які можу не згадати зараз (машині 23 рочки). Детальніше по телефону. Аргументований торг!
16 клапанна їде бадьоро У хорошому стані 4 склопідйомники, бортовий комп'ютер, газ, фаркоп Якщо не беру трубку дзвоніть у будь-який месенджер
Поціновувачам класики представляю свою ластівку в доброму стані, на повному ходу, багато замінено, потребує малярки. За деталями по телефону
всі питання по телефону
Добре робоче авто !
Хочу продати бо я жінка і займатися машиною часу немає .машина на ходу .
Машина в хорошому стані.Кожен день на ходу.Можна переписати або по дорученню.Реальному покупцеві хороший торг.Дзвоніть все розповім
Авто від першого власника, купувалося новим у салоні. Переважно машина зберігалася в гаражі, що дозволило зберегти кузов у хорошому стані. Не брала участі в ДТП — без серйозних пошкоджень. Двигун працює рівно, авто повністю на ходу — сів і поїхав. Салон охайний і добре збережений: з першого дня використовувалися чохли на сидіння, тому внутрішній стан максимально акуратний, без затертостей. Всередині все в оригіналі, нічого не перешивалося та не змінювалося. Автомобіль використовувався переважно для поїздок по місту (робота–дім). Вчасно проводилося технічне обслуговування: регулярно замінювалися всі розхідники та мастила. Всі документи в порядку, будь-яке переоформлення без проблем. Готові до перевірки на будь-якому СТО. Це чудовий варіант для тих, хто шукає просте, економне та перевірене авто на кожен день. Звертайтеся за телефоном: **********
Продаю свій автомобіль ВАЗ 2110 , в гарному стані двигун не димить , КПП в нормі , автомобіль свій !!!
Продаю машину через непотрібність, машина на ходу, по кузову гнилі немає! є вм'ятини дісталися від попереднього власника. По мотору мастило не бере, робилась Гбц ставились нові клапана та грм, коробка мінялась перша та друга передача, гранатам пів року як ставив нові, Подшибники ступечні мінялись, диски стоять R14
Доброго дня. Авто в доброму стані, з пробігом в 139тис. всі вікна рідні, в тех паспорті газ вписаний но не встановлювався, нова зимова резина Nokian, форкоп, тормоза в круг нові колодки циліндрики ручняк... додаткова інформація за тел...
Авто в доброму стані, двигун після кап ремонту,газ бензин ,газ вписаний в техпаспорт,ходова нова, потребує невеликих сварочних робіт .
Вінецька обл. С. Липчани місцезнаходження автомобіля
Продам ВАЗ 2110, 2008 рік. Страховка. Газ вписаний. Власник по документах.
Продам Ваз 2110 1.6 8КЛ ГБО4 Тех стан 5/5, кузов 4/5 (передній задній бампер тріщина), дно 4/5 у двох місцях потрібна зварювальна робота (розміром з долоню) ходовка перебрана в січні 2026р, газ/бенз. Автозвук 1.2 тис $ СОБІВАРТОСТІ б/в ринку. БЕЗ АВТОЗВУКУ ЦІНА АВТО 2550$ торг, з автозвуком 3550,є рідні дверні карти. В одних руках 4 роки, сімейне авто обслуговування своєчасне, інформація по телефону 82 тыс км пробігу по приборці (була замінена попереднім власником ) Тільки переоформлення
Авто технічно справне, газ працює чітко, газ вписаний, ходова хороша, мотор не димить, масло не бере, коробка працює добре, не вибиває, не воє, днище ціле, варити і красити нічого не треба. Автомобіль сів і поїхав. Більше інформації по телефону.
