- 56 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто повністю по заводу та реальний пробіг . Дуже задовільний стан , немає не іржі не заміненої фарби , автівка можно рахувать як нова .
Авто повністю по заводу та реальний пробіг . Дуже задовільний стан , немає не іржі не заміненої фарби , автівка можно рахувать як нова .
Газ/ бензин, машина їздить кожен день, всі деталі по телефону.
Владею автомобилем 6 лет,по технической части вложений не требуеться,все менялось вовремя,или по факту поломки.Газ 4 пок.(томассето аляска).Передние шины покупались прошлым летом,почти новые,много чего менял по запчастям,все по телефону.По кузову есть ньюансы.
Стан сів і поїхав. Всі питання біля капоту.
Проведено повний кузовний ремонт,днище оброблено гумобітумом,задута пушсалом,після капремонту двигуна проїздив близько 4 тис.км,масло не їсть.
Продам Ваз2110 в хорошем состоянии двигатель в отличном состоянии, кузов отличном состоянии днище тожэ, Любое переоформление. Торг.
продам десьатку вгаражному зберіганні всі деталі за номером телефону
Продам автомобіль в хорошому стані мотор працює добре 1.6,16 ,ходова в порядку
У хорошому стані, газ 4, витрата газу взимку до 10 на 100км, фаркоп, диски литі R14, розпірки спереду, ззаду, тонована, без ДТП, мотор 124-ий (16 кл), при обривi ремня грм, хто не знаэ, клапани не гнуться, один з найкращих iхнiх моторiв
Масло не бере. Кап ремонт двигуна на 155000 пробігу. АКБ нова. На ходу. Сів і поїхав
продам гарне авто мотор добрий масла не бере коропка не виє не вибиває все працює
Вся інформація по телефону
Продам автомобіль в гарному стані, робилась вона для себе, ходова перебрана, 25 тищ,км робили капитальний ремон двигуна робе як часи, на машині стоїть гарна музика, стоять американки, стоять дзерказа с підігрівом і регулировкой, віддам з машиною зимню гуму з дисками, ще до них багато запчастин Машина в ідеальному стані приїджай дивись забирай не пожалієш
ваз2110 хор.стан. ц/з. музика.комп'ютер.сидіння з іномар.
Авто на повному ходу,пробіг рідний сам в шокі))),повний кап.ремонт двигуна(після ремонту проїхала 2500 тис.км.)нові фільтри,масла.Свіжо покрашена,свіже тонування,газ вписаний,я власник по ТП.Переоформлення любе.Карбюратор з автопідсосом.Авто достойне уваги.Вкладено не мало,робив для себе)))Кого зацікавила моя ласточка телефонуйте)))Всім мирного неба)))
