- 579 тис. км
- Біляївка
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто після кап ремонту ходової , все працює,сів поїхав.На дисках,не бита,не крашена. Реальному покупцю віддам за 2400$
Авто після кап ремонту ходової , все працює,сів поїхав.На дисках,не бита,не крашена. Реальному покупцю віддам за 2400$
Авто в доброму стані , є питання по кузову( не критичні) акумулятор новий, поставлений рем комплект газового редуктора , авто на ходу кожен день, торг присутній, домовимся, резина зима, літо)
Авто на ходу кожен день,газ вписаний,в мене ген.доручення,їде як на газу так і на бензині.Реальному покупцю гарний торг біля капота.Дзвоніть,все розповім
Машина повністю на ходу можливий косметичний ремонт дзвоніть торг біля машини
Відам в хороші руки)
ваз 099 1.5 в рідній фарбі ,рідний двигун з електропідігрівом тосолу з ранку,КПП 5 ст. після кап ремонту,у КПП залито полусинтетика.Гарна музична гарнітура,сідушки з іномарки. Нова зимня ризина,ходова доглянута.
Авто у задовільному стані.Був каперемонт двигуна восени.Е де ніде сліди експлуатації .Авто заїде куди завгодно,не підведе.Тільки переоформлення .Продаж неспішна,перекупам не торбувати,як що для когось дорого...е інші оголошення людей.Слава Україні!!!
Машина на бойовом ходу работаэт отлично сел поэхал все вопросы по телефону торг возле машыны
ВАЗ 21099 інжектор, ГАЗ- Бензин,Газ вписаний,В доброму стані.Некрашена.Є невеликі подряпини та сколи.Власник.Реальному покупцю торг, але біля авто.Кого зацікавить данне авто телефонуйте з 19.00 до 20.00 вечора або пишіть у вайбер.
Продається ваз 21099 1994 року. Авто в нормальному стані є елементи тюнінга а саме: -накладки на пороги. Для людей які думають що там не має порогів скажу що вони там є - також встановлені вітровики на дверках і капоті; - встановлена торпеда з део нубіра. Є чохли на сидіннях, тонування скла, встановлено гбо 2 покоління. Являюсь власницею по дорученню так що переоформлення без проблем. Гбо не вписане. Є магнітола. Можливий торг біля капоту
На повному ходу мотор добре працює, коробка також в хорошому стані, олія не їсть ходова частина добра, дніще нове, потрібна косметика по кузові
Продам машину в отличном состоянии, газ/бензин , я хозяин Все на ходу все работает. Никаких вложений не требует , стеклоподъемники , центральный замок, кузов недавно поварен покрашен, к мотору вопросов нет, масло не ест, не гнилая, титаны, шумовка. Торг
