- 155 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
АВТО В Нормальному СТАНІ ,ХОДОВА ВСЯ НОВА,ВИХЛОП ТОЖЕ,МАСЛА, ФІЛЬТРА, АНТИФРИЗ НОВЕ.НЮАНСИ ТІЛЬКИ ПО КУЗОВІ, НА ФОТО ВСЕ ВИДНО. РЕЗИНА ВСЯ НОВА, ЗИМОВА .ОДИН ВЛАСНИК. ТОРГ ПРИ ОГЛЯДІ АВТОМОБІЛЯ.
АВТО В Нормальному СТАНІ ,ХОДОВА ВСЯ НОВА,ВИХЛОП ТОЖЕ,МАСЛА, ФІЛЬТРА, АНТИФРИЗ НОВЕ.НЮАНСИ ТІЛЬКИ ПО КУЗОВІ, НА ФОТО ВСЕ ВИДНО. РЕЗИНА ВСЯ НОВА, ЗИМОВА .ОДИН ВЛАСНИК. ТОРГ ПРИ ОГЛЯДІ АВТОМОБІЛЯ.
Продам хороший на свої роки автомобіль ,все працює, резина перед нова зад нова зима. Працює на газу і на бензині.Більше інформації по телефону.Повідомлення читаю.
Продам гарне авто. Один власник, гаражне зберігання, в ДТП не була
Авто у хорошому стані. Сів поїхав. Вкладень не потребує. Жінка возила дітей до школи. Деталі по телефону +**********
ПРОДАМ ТЕРМІНОВО Машина находу, тільки дьоргає в натяжку, дирки поварені, є рижики, ризина літня та зимова нова, була в дтп (але лише пошкодження крила) 2-гий власник машина більше стояла, ніж їздила, пробіг достовірний (148 тис)
Авто в технічному стані добром , як такий вкладень крім косметичних не потребує , є трішки взуття , і складів , та бампер , є там трішки питання по електриці , і по дрібницях В цілому авто дуже класне , молодіжне , стоїть прямоток , притемнені стопи , лед лампи , сидіння від БМВ , по салону також питань не багато , трішки прикласти руку по дрібницях , в авто трохи було вкрадено Новий стартер Колодки Тормоз ні циліндри Обидва підшипники задні було замінено Не що давно був розвал сходження Нова гума ЗИМНЯ АВТО НА ТИТАНАХ ВСЕ РЕШТА ЯКЩО ЦІКАВИТЬ В ОСОБИСТІ , краще написати , не завжди зручно брати слухавку , авто в основному снахрдиться в Києві , буваємо і в області Стоїть акустична музика від DECKER
Доброго дня продам 99 (карб)брав для себе під відновлення але немаю часу і бажання нею займатись замінив 2 радіатори відреставрував генератор замінив прокладку клапанної кришкі передня резина (80%) задня лиса)))) але додаю ще 2 колеса на літній період норм є люк нетече загальний стан 3. можливо хтось захоче позайматися чи під запчастини жига не на ходу пропала іскра треба дивитись до алектрики більш детально по тел 05******20 цікавить обмін на електро самокат варіанти кидайте в вайбер
Продам авто в доброму стані, по авто працює все ,по кузову не гнила неварена і не потребує варити, салон чистий в доглянутому стані зроблена шумоізоляція, стоять передні стекло підйомники, обслуговувався авто вчасно, детальніше розповім по телефону.
продам хороший збережений автомобіль машина в гарному стані варити малювати не потрібно ходова мотор все супер хто купить не пошкодує авто економне їде бодро 8коліс на титанах зима літо
телефонуйте, розповім все про машину
Авто на ходу.Газ /бензин 4 покоління.Інжекторна.Зимова резина. Кузов цілий.Не гнила.
авто поварене і зроблено мотор дзвоніть розкажу детальніше по тел.
продам ваз 21099 в доброму стані є нюанси по косметиці всі деталі по телефону
ВАЗ-21099, 2004 року, інжектор, 8-ми клапанний
Продам ВАЗ 21099 ( інжектор) в хорошому стані, я власник. Авто для своїх років має нормальний вигляд, охайний доглянутий салон, тонування, встановлена нова магнітола з новими хорошими передніми динаміками, які стоять в дверних картах. Роботи які були виконані по техніці в процесі експлуатації запитуйте у вайбері або телефонуйте за номером.
За деталями телефонуйте
