- 150 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Кузов потребує капітального ремонту.
ВАЗ 2108 Інжектор 1.6 Переоформлюється. Вихлоп на 51 трубі, новий паук, стронгер. Генератор 180А. Передня підвіска НОВА, замінено все, від опори до шарової. (зібрана на хороших комплектуючих MOOG, Lemf?rder, FAG) ЗІБРАНА НА ПОДРАМНИКУ ( Автопродукт ), яких зараз не купити. Ніяких розірваних телевізорів і крабів. Машина вкручується в повороти і керується у 2 рази краще у порівнянні зі звичайними 2108. Р.рейка реставрована. Задня підвіска, пружини FOBOS, відносно нова за мірками автомобіля балка ( років 5 тому ставилася) Передні супорти з BMW E30. Передня ступиця перероблена під шпильку Новий вакуумник. Рідкісні 15 ралійні магнієві колеса OZ Rally ( вдень із вогнем не знайдете під 4*98 ) Кузов живий, повністю закатаний vibray. (дах, підлога, двері, крила) Салон та інші дрібниці: Задній ряд гольф 4, передні сидіння з якогось опеля, EVA килимки, підсвічування ніг, тахометр, спідометр проекція на лобове скло, LED світло, кнопка старт/стоп, люк, склопідйомники, центральний замок. Автомобіль продається не поспішаючи, ПОВНІСТЮ БЕЗ АВТОЗВУКУ. Людині, яка розуміє, яка кількість часу, грошей і сил вкладено в автомобіль. Автомобіль не новий і природно по автомобілю є моменти та питання. Телефонуйте або краще пишіть, я поки в Николеве, зустрінемося все розповім і покажу. Переконливе прохання, недолугі речення з розряду: "заберу за 1000$" залиште собі. Не витрачайте мій час.
Продаю свою ЛАСТОЧКУ із 90 років Перекупів брозьба не дзвоніть !!! Хто собі шукає хорошого автомобіля це об'явлення для Вас ВАЗ 2108 1992 г/в Газ/Бензін із Германії Крило Коротке Люк (не тече) Коробка 5 ступка Скло підйомники Салон сіденіє ШКІРА от іномарки Резина всесізоная Kama Evro 224 хороший стан Є запаска нова Фаркоп LED лампи Масло XADO Ходовая в порядку не треба вложен Є питання дзвоніть після 15.00 часу
Авто в хорошем состоянии, все вопросы по телефону
Авто на ходу сів і поїхав .
Автомобіль на ходу, щодня в експлуатації. Двигун працює рівно, коробка перемикається без проблем. По техніці без критичних зауважень. Кузов потребує уваги щодо зовнішнього вигляду: місцями вигоріло лакофарбове покриття, є сліди експлуатації. Комплектація та особливості: Люк Литі диски Спортивні передні сидіння Спортивне кермо Хороша оглядовість і проста конструкція
Вітаю! продам ваз 2108, косметичний стан не ідеальний ( роки беруть своє) де не де є рижики пороги в нормальному стані арки також, дно ціленьке. По мотору питань немає, все мінялось вчасно, мотор перебраний, 1,5 бензин-карбюратор, десь місяць тому була заміна масла та фільтра, двигну працює рівно не троїть лишніх шумів немає. коробка також в ідеальному стані, передачі не вибиває не гудить все легенько вмикається. По ходовій перебиралась, нічого робити не потрібно. Електрика також вся в нормі наче. Резина в круг нова зимня. Є незначний нюанс -потрібно замінити дві зовнішніх гранати, був на СТО сказали ше можна їздити але вже час замінити. все більше по автомобілю ніяких питань немає Можливий обмін, пропонуйте всім вдалих покупок/продажів!
машина обслугована , гарний стан , працює добре , газ, бензин, , коробка 5-ти Ступка , всі запитання які цікавлять по телефону
Авто в гарному стані, після капремонту пройшло 3 тисячі кілометрів. Страховий полюс зроблений 05.12.22 року. Деталі по телефону.
.Газ вписаний . Центральний замок.Є комплект зимової резини на дисках .Коробка 5 ступка
Продам авто, повністю на ходу! Поміняні світлодіодні фари. Легкосплавні диски R14 + зимова гума. Ціна 1100$. Торг. Телефонувати за номером Юрій.
Продам ваз в гарному стани робити не потрибно сив и пойхав по машини питань нема остани питаня по телефону **********
В гарному стані вкладень не потребує переоформлення є нюанси але не критичні варить красить не потрібно детально по телефону Торг біля капоту
Автомобіль в гарному стані, грошей вкладено багато.
Авто в чудовому стані без рижиків повністю обслужена сів поїхав. Кожен день у використанні . Продаю бо купую нову машину. Є комплект зимових коліс на дисках
Автомобіль повністю поварений , запущений . В не поганому стані, стоїть газова у становка.Технічно справний. Але трохи часу стоїть без діла.
Автомобіль на повному ходу сів поїхав , ( нові свічки , нові патрубки на антифриз новий антифриз, нові шланги на паливо , стоїть газ повністю функціонує , новий фільтр воздушний ,замінено мастило ,почищений та перебраний карбюратор ) , резина нормальна .Ходовка не гупає.Свіжо перефарбована та замовілена.
