- 300 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
двигун зроблений потьоків немає ,коробка теж .ходова в гарному стані .
двигун зроблений потьоків немає ,коробка теж .ходова в гарному стані .
По техніці нарікань нема,по кузову питання є і це зрозуміло!Газ вписаний,тільки переоформлення! Авто в Київський обл.Іванківський р-н.с.Варівськ
уси питання по телефону
авто у гарному стані є газ сигналізація нові колеса новий акумулятор
все по телефону
Ваз 2108 на повному ходу сів поїхав є мілкі косметичні нуанси, газ бензин , газ вписан , будь який вид переоформлення,а так опелівська панель, сидіння з бехи , 1.5 , центральний замок, лінзи все електрика в робочому стані новий генератор, новий акб по сварочним роботам тільки арка, днище ціле , можливий обмін, пропонуйте варіанти, дякую за приділену увагу ) справжньому покупцеві готов скинути.
Ваз 2108 після кап ремонту Газ бензин Працює тільки на газу на бензині з покупки не їздив не пробував Коробка не вибиває їде плавно 1.3 5 Ступка Не гнила Поварена помащена Ляда закриваєця
Всі питаня по номеру Ігор можна переоформити
Продам ваз 2108 . Проблеми - лакофарбове покриття , є рижики , тріщини шпаклівки на кузові. Також пороги під заміну . По ходовій , мотору проблем немає , працює рівно без просадок , їде спокійно. Салон доглянутий , зроблені дверні карти під замовлення, шкіра. Чохли і т.д . Нова зимова резина , також є літня резина в комплекті . Нові диски . Обслуговувалась вчасно . Нарікань немає . Продаю тому , що стоїть без діла для села машинка саме то! Музика нова , колонки та магнітола нещодавно куплені та підключені . Звук чудовий! Торг можливий біля капоту!!!
Машина в хорошому стані на ходу посварена свіжопофарбована
Техническое состояние хорошее. Двигатель перебрал 1000 км назад. Есть моменты по верным картам. Вопросы по телефону
Продам ВАЗ 2108, машина на ходу, є маленький не долік, вибиває 4 передачу, по кузуву, по порогах ціла, варити не потрібно.
продам 08 по електриці все справне,головка двигуна зроблена,провернуло вкладиш шатунний,але машина заводиться,їхати не можливо треба тягнути,коробка п'яти Ступка ходова в нормі, за більш детальнішою інформацією зверніть.
Машина заводиться в їде є моменти по кузову Але не значні Нове лобове Не димить, масла не бере ні грамма Переписується
продам авто в доброму стані всі питання за номером або смс **********
продам восьмаку.Потрібен мілкий ремонт.Вся інфо за номером телефону.
