- 150 тис. км
- Умань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу кожного дня 1.5 ремневий газ бенз газ не вписаний 4 Ступка техніка задовільна електрика справна
Продам ваз 2107
Продаю авто в хорошому стані на ходу не бита, всі питання по телефону 09******96 не бита не гнила
Власний автомобіль. Двигун масла не бере, не димить, після капітального ремонту. Коробка перемикає нормально. По технічному стану окрім кузова все доглянуто. Стоїть газ. Салон доглянутий. Два комплекта резини. Новий АКБ. Під капотом та ходова доглянута.
👍👍👍
Продам свою сімку. Паливо газ- бензин (газ вписано в техпаспорт). Авто на ходу, в доброму стані, сів і поїхав, наразі вкладень не потребує. Останні ремонти: Перебрана ходова, замінені усі гальмівні колодки, почищений радіатор, замінені свічі, дроти трамблера, кришка трамблера, Дуже м'яка машинка, добре їде як на газі так і на бензі. Постійно зберігався у гаражі. Дно не гниле, є невеликі видимі сліди експлуатації та косметичні моменти. Зацікавленим в покупці розумний торг. Машинка на кожен день, мінімум два рази в тиждень їде у Львів і назад. З пропозиціями "візьму за 500 прохання не турбувати" Тільки переоформлення, пріоритет через дію
Продам жигуль,на розварках,в гарному стані,є зв?язок з власником!!! Можливий торг.!
Срочная Продажа цена обов'язкове переоформлення!!! Пишіть у вайбер або телеграм на дзвінки не відповідаю. (Есть нюансы)
технічно повністю справний автомобіль, абсолютно нові зчеплення (цілком), потужний генератор, повністю нове рульове та замінена вся гальмівна система, з рідної лишився тільки бачок, робив все для себе, пробіг всих нових деталей меньше 3000 км. новесенький акумулятор і перероблена піч, жаре так що зимою в шортах можна їздити. Газ вписано у ТП. трохи пошкоджене лакофарбове покриття, є невелика вм'ятина на передньому крилі і трошки підгуляні пороги. усі документи у повному порядку, будь яке переоформлення. продаю бо зараз не їзжу, а машину жалко, бо стоїть без діла.
Є нюанси по кузову мотор-коробка в доброму стані
Машинка повністю на ходу, обслуговувалася вчасно. Двигун не димить, не троїть, працює без нарікань. Коробка — 5-ступка, не ФІАТОВСЬКА. По кузову є нюанси: потрібно прикласти трохи рук по зовнішності замінити переднє крило, та подекуди присутні незначні «рижики». На швидкість та їзду це ніяк не впливає. Масла й фільтри були замінені вчасно.Усі інші деталі та подробиці розповім по телефону.
Машина в гарному доглянутому стані, машина вже тонована бока 5% лобове і заднє 15%, стоять лед фари, мотор в ідеальному стані не сапунить не димить не троїть, карбіратор відригуліруваний на мінімальний розхід 6-7 літрів на 100, ходова в нормі робилась рік тому нічого не стукає не грюкає, пороги дно ідеальні, по покраскі єсть пару маленьких моментів, продаж на штампах, резина зіма але не дуже хороша, на зіму є комплект штампів з норм резиной, звоніть пишіть в любе время
Мотор масло не бере коробка п'яти Ступка фіатовська не вибиває мосту не виє страховка свіжа акумулятор новий без іліктроне зажиганія скоросний стартер музика є фаркоп бо проводці все працює є нюанси по кузову трішки видно на фото а так в цілому машина адекватна ціна хароша
Продаю Ваз 2107 На ходу Треба трішки приложити руки
