- 100 тис. км
- Вапнярка
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам авто в хорошому стані Нова зимова резина Титанові диски Газ вписаний Більш детально по телефону
Продам авто в хорошому стані Нова зимова резина Титанові диски Газ вписаний Більш детально по телефону
Коробка перемикання передач 5-ти ступенева. Стоїть нова зимня гума, новий АКБ, встановленно ГБО, замінені гальмівні колодки, заміна мастила була 6т. км. тому. Всі прилади працюють: сигналізація, світло, приборна панель, магнітола та акустика. Є нюанси по кузову. Продаж з переоформленням на нового власника.
продам ВАЗ 2107 в хорошому стані.
Двигун тільки після кап.ремонту Підвіска вся перебрана, нічого не гупає Є косяки по кузову Дно не гниле!!!!!!!Пороги,арки,низзи дверей також цілі!!! Детальна інформація по телефону Газ вписаний!
Машина в доброму стані як на свої роки,приїжайте дивіться, пишіть в вайбер На мою думку ця сума відповідає машині побачете щось інше будемо торгуватись
Больше информации по телефону
+ стоїть газ є моменти по замках подивитися можна в Куріловці
ВАЗ 2107, 2006 року, м. Ланівці Встановлений газ. Я власник Авто не на ходу.
Продається жигуль 2107 в гарному стані. Всі питання по телефону.
У продажі ваз 2107,заводиться чудово,по порогам є рижики,пару нюансів,акб чудовий,стан гуми відсотків 60,по ходовій все нормально нічого не гримить не стукає)Торг,можливе переоформлення)
Машина на ходу. технічно машина справна але є ржавчина по кузову в 2023 проводився ремонт вихлопної системи в 2024 ремонт гбц. з машиною також передаю ще купу запчастин і 4 колеса з дисками. більше деталей по телефону
Продам свою сьомірку. Машина в робочому технічному стані, на зимовій резині (є комплект літньої). Бензин, газ - вписаний в техпаспорт (Lovato, 2-ге покоління). Машиною у мене з 2010 р. У 2012 була капіталка кузова, переварювалась, фарбувалась, повна проклейка вібро-шумоізоляція, сигналізація, страховка до весни 2026р. На сьогоднішній день по кузову є нюанси. При бажанні можна оновити - полірнути, підфарбувати (займатися вже не буду). По днищу теж є декілька місць не зовсім свіжих, в цілому пороги, днище ціле. Салон у відмінному стані: передні сидіння іномарка, заднє рідне, все перетягувалось (не чохли). Магнітола стара надійна Kenwood mp3. Движок шестірочний 1.6, капіталив 15.5 тис км назад, коробка 5-ст, фіатовська. На спідометрі зараз 95500 км, який круг точно не скажу, сам їжджу зовсім не багато. Докладніше розповім по тел.
