- 800 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам серйозну апаратуру. Від машини залишився рідний мабуть тільки її кузов, тому що все решту вже було поміняно або перероблено на краще! В авто вкладено дуже багато зусиль та грошей, все тут навіть не перечислити, постараюсь саме вагоме. Мотор в бездоганному стані. Не димить, не сапунить, масла не їсть. Немає навіть запутіваннь масла! Працює мягко та рівно як на газу так і на бензині! Масло та масляний фільтер поміняно. Новий радіатор та свіжий антифриз в системі! Вакумні тормоза. Ручнік працює! Коробка 5 передач. Всі вмикаються добре, без хрусту та не виють! Ручка КПП заміненна на вищу, більш зручнішу! Ходова вся перебрана якісними запчастинами! Зад трохи піднятий. Міст заваренний. Кузов поварений та оброблений де потрібно та весь пофарбований в Раптор. Бампера також пофарбовані в чорний. Встановленний міцний фаркоп з розеткою! Салон охайний. Карти дверей та багато дрібничок нові. Еко коврики. Зручні передні сідушки від іномарки! Замінено руль на більш комфортний. Обезшумленна та стоїть хороша музика! Також виведені дроти на сабвуфер. Всі датчики на приборці працюють. Також показує заряд генератора. Омивач скла залитий та пшикає чітко. Дворніки нові. Пічка лупашить у всіх режимах і холодним і гарячим. Є секретка, яка повністю обезточує авто. Затонована наглухо якісною плівкою (при бажанні можна розтонувати). Стоять дорогі та круті фари, всі 4, які вночі роблять день на вулиці. Замість габаритів "ангельські глазкі" та крайній круг моргає як поворотник. Зручні євро зеркала. Пневмо гудок майже як у фури. Стоїть хороша гума. Спереду R14. Круті номера. Тех. паспорт вже новогу зразку. Проблем з переоформленням немає! Розгляну також обмін. Машина реально вартує уваги та своїх грошей (вкладено в неї було більше 2000$). Дарує круті та незабутні емоції (особливо зимою). Дзвоніть, пишіть відповім на всі питання!!!
Продам трієчку володію з 89року машина технічні повністю справна двигун шепоче коробка не шумить не вибиває міст не гуде не виє по ходовій все нормально встановлено газомасляні амортизатори в коло. Салон чистий доглянутий у хорошому збереженні. Завжди все вчасно обслуговувалося грошей не шкодував. 300км тому була зроблена заміна радіатора, помпи, ременя, термостата, антифризу, хрестовин карданного валу підвісного підшипника! Встановлено ГБО вписано до техпаспорту! по кузову гнили нема але є рижики не чого не маскував машина не нова ви повинні це розуміти! кому потрібна проста надійна обслужена машина це ваш варіант залишитесь задоволені! Деталі за телефоном.
всі деталі нові (ходова,акумулятор,КПП 5ст,задній міст новий 2106)
Робоча лошадка, кожного дня трудиться! Недавно було замінено тех жидкості. Ходова вся перебрана і замінена. Не мінялися лише пружини. Авто готувалось до покраски частково переварине. Коробка не вибиває і не виє. багато писати що в ній робилось.! В даному авто з старого залишився тільки я.! З мінусів потрібно замінити водійські двері Розгляну пропозиції на обмін
Машина - вогонь. Сів та поїхав.
Продам Ваз2103 машина на впевненому ходу зводиться зі статтю обороту як на гарячу так і на холодну, їде добре, витрата 8-9 літрів по місту в нормальному стані, є пару жучків і дрібних подряпин, нічого критичного, року беруть своє Є не погана музика
