- 210 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Добрий стан красити варити ,непотрібно, страховка є, мотор коробка добрі!!!
один хозяїн , була викуплена у діда , 45 тисяч пробіг , гаражного зберігання , є декілька незначних підкрасів , по ходовій повний порядок , продавця бо хочемо нову . Таких вже немає
Продам ВАЗ 2103,кожен день на ходу,ні разу не підводила, сів поїхав,110 тис. рідного пробігу! Салон рідний,карти в хорошому стані! По проводці все працює, новий антифриз, нові патрубки,компресія по 11, мотор 03 ,вкладень не потребує,страховка до кінця року.
Продам ваз 2103 мотор 1.5 працює добре заводиться з пів тику коробка працює 4 ступка не вибиває міст не виє кузов в непоганому стані дно нормальне без дир пороги без гнилі реальному покупцю торг
Продам терміново жигулика у гарному стані. Кожного дня находу. Резина хороша. Акумулятор нормальний. Ходова жива і не брязькає. Кого реально зацікавило набирайте. Невеликий торг біля машини буде телефонуйте
Продам ваз 2103 в не поганому стані торг є пропонуйте
Продам ВАЗ 2103 (1977 р.) у хорошому та доглянутому стані в місті Тернопіль. Автомобіль повністю на ходу, оснащений надійним двигуном 1.5 л (72 к.с.), має охайний салон та збережений кузов типу седан. Пробіг складає 125 тис. км, технічна частина обслужена і не потребує вкладень — машина «жива» і готова до щоденної експлуатації. Будь-який вид переоформлення, можливий розумний торг при огляді. ? З усіх питань звертайтесь за телефоном: **********
Продам ВАЗ 2103 газ бензин, на ходу, вкладень не потребує. Є моменти по кузову, є підкраси, не гнила
Автомобіль на впевненому ходу. Встановлено газ. Гума нова зима 4 шт. Не гнила, трохи іржава. Акумулятор на місці, сів і поїхав. Мотор і ходова частина на місці. Якщо на лисій резині ціна буде 300$ Деталі по телефону.
резина нова акумулятор новий стартер новий не димить 4стубка з доками нема проблем є форкоп вкладень не треба все робить всі питання по телефону є торг
Продам жигуля газ -бензин у нормальному стані , для рибалки і лісового відпочинку , не димить не сапунить , на бензині працьує чітко! Масло і фільтра замінені в ходу приємна та мягка ,по ходовій все в нормі з заду всі нові саленблокі з переду ще нормальні, рульова не веде , по електриці все основне справне , акумулятор 75ач добрий, з документами порядок! Переоформляється , страховка свіжа , із недоліків це пом’яті пороги, днище з водійської сторони потріскане замінити тросик ручника ,замінити замок дверей що би закривалася на ключ, відремонтувати склоомивач або замінити , він там ножний ну і Настроїти Гбо , газ є все на місці просто не стабільно працьує . Торг присутній ! :) Гарного всім дня! **********
Авто в гарному стані не гниле є недоліки по лакофарбу
В хорошому стані, на ходу. Кап.ремонт двигуна в 2022 році. Замінено на нові: трамблер, рульовий механізм, гідро привід зчеплення, бачок омивача добового скла (нового зразка), карбюратор, втягуюче реле і бендікс стартера. У салоні виконана шумоізоляція двома видами ізоляції.
В продажі "трійка" по кузову, мотору, питань нема АБСОЛЮТНО! Мотор перебраний, замінено: кольца, вкладиші, відрегульовано клапана, встановлено нова корзина, диск сцеплення, новий головний циліндр сцеплення, робочий циліндр сцеплення, ні одної дирочки, вся рівненька, ціленька, відсутня корозія, є питання по рульовій (підклинює трошки руль) на даний момент їздити можна, не критично, встановлени абсолютно нові фари, заводиться легко що в мороз що літом. налаштований карбюратор, розхід 8 їде мягенько, детальніше розкажу по телефону, або в приватних повідомленнях! ⛔️МОЖЛИВИЙ ОБМІН, ПРИСУТНІЙ ТОРГ РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ⛔️
ваз 2103 1975 року .1,5 карб .в нормальному стані на ходу. заводиться потребує регулювання карбюратора. електоронне запалювання .солекс. резина на 2 сезони в нормальному стані.по кузову трохи передок а по порогам і ззаду все в нормі.немає акумулятора .на заводку дам свій
