- 184 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
продам копійку в робочому стані сів і поїхав машина кожного дня в дорозі є нюанси по кузову але на швидкість не впливає звоніть все розповім
продам копійку в робочому стані сів і поїхав машина кожного дня в дорозі є нюанси по кузову але на швидкість не впливає звоніть все розповім
Авто на повному ходу , їзде добре , все працює газ вписаний , обовʼязкове переоформлення , обмін на мото з моєю доплатою або вашою
Продам копійку 1983 року 1,2 бензин стан майже нульц 😄 торг на каву, заводиться та їде, резина зимня майже нова. З документами повний порядок, можливе переоформлення
Роман0девяносто сім 53 вісемдесят 3 шість шість8
На ходу, гаражне зберігання Ідеальний стан що технічний що зовнішній
До Вашої уваги, наше сімейне авто. За шість с половиною роки користування змінилася проводка, сигналізація, кап. ремонт ДВС, коробка п'яти ступка, тонування скла, електро скло підїмачи, сидіння зручні, ходовка зроблена у кінці 25 року і куплено новий акумулятор, гарна музика Pioneer по кругу. Газ, бензин. Резина літо Bridgestone, зима Tunga Nordway все на дисках . Продаж з переоформленням. Причина, придбали більше авто. У подарунок, задні колодки, нові. не замінив, бо старі норм. мастило і масляний фільтр, через 1000 км. треба замінити. Деякі речі купляю на перед бо ціни ростуть. Тримач для телефону і блетуз адаптер.
Продаю автомобіль ВАЗ 21013. Є газова установка, двигун працює відповідно, пройшов кап ремонт. Панель передня від ВАЗ 2103 та передні крісла від Рено. Для реального покупця присутній торг.
сів і поїхав вкладень не потребує. газ бензин реальному покупцю розкажу все можливий торг.
Продам авто в хорошому стані, днище не гниле, на повному ходу, переоформлення можливе, всі питання по телефону ********** торг присутній.
Авто без нарікань,газ,музика,пофарбовано в "раптор"
Отличное Состояние, кузов целый, колеса почти новые, акумулятор хороший, видно что была хорошо покрашена, салончик красивый не порван, двигатель живинький тихонько работает расход бензина примерно 8-9л/100км, коробка передач и задний мост- вопросов нет, ходовочка сбитенькая мягкая! Торг присутствует!
автомобіль в гарному стані,на впевненому ходу.Мотор кап.ремонт,пройшов обкатку,на кузові іржі немає,салон чистенький,резина нова.Сів і поїхав.Хочете дешевше,будете мати шо робити...
Авто на повному ходу! Бензин, все працює! Пічка гріє, музика, резина зима 80%, фаркоп, багажник на дах. Карбюратор солекс, розхід по трасі 7-7.5л.
Подаю власне авто. Машина на ходу. Легко заводиться. Все працює. ТО 500 км тому. Замінені щітки генератора, реле контроля заряда. Передні крісла з Fiata. Нове кермо. Світло - білед плюс додаткове освітлення лед. Магнітола mp3, usb + FM модулятор. Авто знімається з обліку. Свіжа страховка (з 03.2026)
Авто в справному технічному стані. Новий АКБ. Є питання по кузову. Додатково покупцю бонусом запчастини. Авто знаходиться в с.Бугаївка. Торг.
