- 71 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
До вашої уваги капсула часу. питання по телефону.
До вашої уваги капсула часу. питання по телефону.
Ваз 2101 у хорошому стані газ бензин
Авто технически в хорошем состоянии, заменил масло, настроили карбюратор для своих 1.2 едет достаточно хорошо, машина выглядит довольно приятно со стороны красивый зеленый цвет с тонировкой, хороший свет, приятные иномарочные сидения, поставил хорошую приятную музыку в машине, машина каждый день на ходу. Есть не значные нюансы по кузову на езду не как не влияют. Торг присутствует ехать за 100км не собираюсь авто на ходу приезжайте забирайте. Авто оформлено на меня. Переоформляется.
продам ВАЗ 2101 мотор 1.2 газ бензин
Продаю свою машину ВАЗ 21011 в гарному стані за іншими питаннями пишіть або телефонуйте також є обмін на ваші варіанти
"Копійка" в чудовому стані, гаражне зберігання. На повному ходу, центральний замок, верхній багажник . Пробіг рідний. Другий власник, практично не гнила.
Машина в гарному стані вся поварена пороги цілі є лише один недолік на багажнику відійшла шпаклівка і трошки на капоті по мотору є нюанс там пробита прокладка а остальне все в гарному стані стартер новий торг присутній
Продається ваз 2101 на 71 тис замінено масло , фільтра , хороший стан всі питання по телефону ********** ТОРГ
Всі питання по телефону.
Авто в відмінному стані, гаражне зберігання, зеленого кольору. Один власник. АКБ нова.
Автомобіль у гарному стані, комплектація - завод. Перший власник. Без ДТП. Лакофарбове покриття - завод. Є декілька "рижиків", по фото усе видно. По двигуну, без питань, працює в штатному режимі. Салон в гарному стані. Автомобіль взимку не експлуатувався.
Експортний варіант. 1 власник,чудовий сохран,не варена,практично уся фарба рідна,немає навіть натяку на гниль. Бвигун,КПП,міст у нормі,ходова нормальна,електрика вся працює. Салон оригінальний,в хорошому сохрані,нічого не мінялось,все рідне до останньої дрібниці. В ходу дуже м"яка, та приємна машина. Будь-який вид переоформлення. Більше докладних фото/відео скину на Вайбер. Хто візьме цю тачку-жаліти не буде
