- 160 тис. км
- Романів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
**********
Продам авто в хорошому стані.Є нюанси по кузову,але ржі та гнилі немає.Економна в обслуговуванні.Є кондиціонер.Резина зимня.Торг можливий.Тел.:
Авто на впевненому ходу, два комплекти гуми зима, літо 14, відходили по три сезони, титани, газ 4 покоління, stag, вписаний у техпаспорт. Замінено зчеплення повністю. Є питання щодо кузова.
Авто у гарному стані. Не потребує ремонту. Торг.
Авто в рідній фарбі пороги потребують уваги
Продаю калину
Продам Лада Калина. В гарному робочому стані,установлене нове щеплення.Передні сидіння з іномарки. Обслуговувалась своєчасно,вкладень не потребує. Сів і поїхав
. Авто в ідеальному стані. В рідній фарбі. Ідеальне авто для дівчат, що починають. З підігрівом сидінь, з гідропідсилювачем, електропідйомниками та газом 4 покоління. Бензин витрата 5 і газу 7 на 100 км. Хороша музика під флешку аукс і хороша акустика. На литих 14 дисках. Усі питання по тел.
Автомобиль в хорошем состоянии двигатель 1, 6 клапана не гнет делать не чего не нужно , только с переоформлением, все доп вопросы по тел.
Авто в гарному стані нічого робити не потрібно. вся в рідній красці без дтп 166 тис.пробігу рідного з документами все добре всі питання по телефону
Авто в гарному стані варити та фарбувати непотрібно, в ДТП не була) Встановлено гбо 4 покоління Салон в гарному стані без дірок та бруду! Гума зимова з гарним протектором) Двигун працює добре не кортить та не димить, мастила не бере! Більше розповім по телефону) Торг присутній)
Продам КАЛИНКУ,газ/бензин 4 покоління.авто на повному ходу, потребує косметики.їздить кожен день.
Продам ваз 1119, авто в гарному стані, автомобіль весь час був в одній родині, робив її для себе, решта питань по телефону. «перекупам» не турбувати!
Продам авто в гарному стані без капіталовкладень сів і поїхав.
Продам авто в хорошому стані, механіка, газ євро 4, доглянутий, завжди все мінялося вчасно, нова гума, нова магнітола, жодних вкладень не потребує, сів і поїхав.
Продам ВАЗ 1119 2008 рік газ бензин
