- 54 тис. км
- Славське
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
чудове авто для міської їзди та поза ним машина їздить що дня все зроблене все працює два комплекти коліс зв'язок ватс ап або вайбер з12 до24 год
Авто повністю в робочому стані детальні питання по тел. газ бензин. газ не вписаний в талоні
Продам машинку в хорошем состоянии. Ездит каждый день. Вложений не требует. Покупалась в автосалоне. Первый владелец. Недавно проводилось то, заменили колодки с дисками. Два комплекта резины на дисках. Звоните, договоримся.
Обмін на audi 80 чи аналог з 90х років
Продам ВАЗ Лада 2007 року..людям..є нюанси.тріснуте лобове..а так людям завів поїхав все працює Добре..хорошому покупцеві.торг.
Не бита,не фарбована.Двигун працюе рiвно.Рiвня масла хватае вiд замiни до замiни.Не димить.(труба без нагару)Салон доглянутий.Комплект зимовоi гуми.Два ключи.Пороги та кузов не гнилi.В ДТП участi не принимала.Страховий полiс дiйсний до кiнця року.Додаткова iнфрмацiя за номер.телефону та повiдомлення.
Детальна інформація по телефону **********.
Продається своє авто , повністю на ходу , встановлена літня резина , 2т. назад заміна масла ,фільтрів, свічки , ГРМ,перебрана ходова, охолоджувальна рідина. Газ вписаний в техпаспорт. Встановлений фаркоп.
Продам ВАЗ Калина на ходу продажам не к спіху знаходиться в чернігові, нагадую машина не нова.
продам гарний автомобіль збережений газ 4 покоління кондиціонер працює авто варте уваги торг присутній тим хто зацікавлений детальніше за телефоном дзвонити на вайбер вацаб
Продаю власну калину, авто у справному стані бо їздить дружина,все працює газ вписаний
Продам ВАЗ-1119 у доброму стані, оригінальний пробіг, у комплектації є кондиціонер, єлектропідсилювач керма, передні єлектросклопіднімачі, 2 комплекта коліс, новий акумулятор, глушник та ремінь ГРМ, детальніше розповім
Авто в гарному стані,замінені помпа,термостат,грм та ролік,фільтр та масло.Без гбо.
Продаю автомобіль який знаходиться на гаражному зберіганні. Як пенсіонер, я рідко ним користуюсь, тому вирішив його продати. За технічним станом, як ходова, так і двигун перебувають у доброму стані. Торг авто обговорюватиметься з реальним покупцем. Усі додаткові питання прошу дзвонити мені за телефоном.
Продаж авто від власника в гарному стані. Авто оброблялось антикором. Авто повністю обслужене. зроблена заміна щеплення і вижимного підшипника. Гаражне зберігання.
Авто в гарному стані. 2 комплекти ключів. 2 комплекти резини. Торг. На всі питання відповім по телефону.
