- 172 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продається своє авто , повністю на ходу , встановлена літня резина , 2т. назад заміна масла ,фільтрів, свічки , ГРМ,перебрана ходова, охолоджувальна рідина. Газ вписаний в техпаспорт. Встановлений фаркоп.
Продам ВАЗ Калина на ходу продажам не к спіху знаходиться в чернігові, нагадую машина не нова.
продам гарний автомобіль збережений газ 4 покоління кондиціонер працює авто варте уваги торг присутній тим хто зацікавлений детальніше за телефоном дзвонити на вайбер вацаб
Продаю власну калину, авто у справному стані бо їздить дружина,все працює газ вписаний
Продам калину, в нормальному стані, 1.4 бензин. Пробіг 240 тис. Деталі за номером
Продам власне авто. Автомобіль обслуговувався вчасно та зберігався належним чином. За час експлуатації було зроблено та замінено багато чого: радіатор пічки, помпа, термостат, прокладка ГБЦ, залитий новий антифриз. Повністю замінені гальма по колу, відреставрована рульова рейка. Лише в ходову частину вкладено близько 15 000 грн. Газ вписаний у техпаспорт. Лед світло повністю відрегульоване. Кондиціонер заправлений і добре працює. Також в комплекті віддам і зимову резину. По автомобілю знаю кожну дрібницю, готова все розповісти та показати. Площадки та перекупів прохання не турбувати. Також прохання не писати з пропозиціями в стилі «за 1500$ заберу».
Авто в гарному стані,замінені помпа,термостат,грм та ролік,фільтр та масло.Без гбо.
Продаю автомобіль який знаходиться на гаражному зберіганні. Як пенсіонер, я рідко ним користуюсь, тому вирішив його продати. За технічним станом, як ходова, так і двигун перебувають у доброму стані. Торг авто обговорюватиметься з реальним покупцем. Усі додаткові питання прошу дзвонити мені за телефоном.
Продаж авто від власника в гарному стані. Авто оброблялось антикором. Авто повністю обслужене. зроблена заміна щеплення і вижимного підшипника. Гаражне зберігання.
Авто в гарному стані. 2 комплекти ключів. 2 комплекти резини. Торг. На всі питання відповім по телефону.
**********
Продам авто в хорошому стані.Є нюанси по кузову,але ржі та гнилі немає.Економна в обслуговуванні.Є кондиціонер.Резина зимня.Торг можливий.Тел.:
Авто на впевненому ходу, два комплекти гуми зима, літо 14, відходили по три сезони, титани, газ 4 покоління, stag, вписаний у техпаспорт. Замінено зчеплення повністю. Є питання щодо кузова.
Авто у гарному стані. Не потребує ремонту. Торг.
Продам авто, перший власник купляв у кінці 2009р в салоні, пробіг рідний, машина їздить. Встановлене газове обладнання 4 покоління та вписане в паспор. Є кондиціонер, працює. передні електросклопідйомники. Є комплект зимових коліс на металевих дисках. Магнітола JVC, акустика Pioneer. Доволі економне авто на 30 л. газу виїжджаю 380-400 км. Є питання по кузову на фото показав. Кого цікавить телефонуйте розповім більше. Торг присутній.
Авто на ходу. Їздить без проблем. Замінена помпа, ремень грм та ролики. Новий основний радіатор та радіатор пічки. Замінено масло на антифриз. Замінено всі трубки системи гальм, тормозні диски на супорти. Нові тормозні колодки передні та задні. Замінено трос ручного гальма. Потребує роботи по кузову.
Авто в рідній фарбі пороги потребують уваги
