- 79 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль вартий вашої уваги! Суперовий стан автомобіля. Замінене масло, фільтра. Всі деталі та пропозиції готовий обговорити по телефону.
Автомобіль вартий вашої уваги! Суперовий стан автомобіля. Замінене масло, фільтра. Всі деталі та пропозиції готовий обговорити по телефону.
Автомобіль в гарному стані, є незначні недоліки по лфп. Електро підсилювач керма. Кондиціонер. Гарна музика. В коло шумоізоляція.
Продаю авто троїть .Передні єлектросклопідйомники, електро підсилювач керма, сигналізація, центральний замок,обігрів заднього скла.Тільки повне переоформлення по усім питанням можете писати сюди на дзвінки не часто можу відповідати по можливості перетелефоную
Лада Каліна 2008р. Хечбек 1.6, пробіг 101583 км., клапана не гне, другий власник, купувалася в сім'ю 3 роки тому, їздили бережно. Замінено : задні тормоза (колодки, барабани), трос ручніка, повністю замінено вихлопну систему, новий акумулятор, новий дросельний вузол, поставлений новий передній бампер, ближнє та дальне світло галогенні лампи Osram, поміняні фільтра салону та повітряний. Установлено ГБО 4 покоління, в тех. паспорт не вписано. Пічка 10 із 10 за довгий час використання без нарікань, не протікала, добре гріє. По кузову є нюанси, на фото видно. Потрібно замінити мотор склопіднімача пасажира. Заводиться з пів обороту, три роки тому замінили стартер. Машина сів поїхав, масло не бере, по двигуну за три роки використання нарікань не було. В комплекті запасне колесо, донкрат, ключ, два нові колеса зимової резини на дисках, вогнегасник та аптечка, встановлено магнітофон з великим екраном, камеру заднього виду, 6 колонок! тонування всіх вікон крім переднього. Торг біля капоту! Повне переоформлення! Я власник!
Продаю калину, я третій власник. Машина доглянута та технічно справна, по ній багато чого зроблено, є два комплекти ключів, страховий поліс до жовтня 2026 року. Детальніше розповім телефоном.
Продам робочу бджілку з найнадійнішим двигуном 1.6 восьми клапанним. Для своїх років машина у хорошому стані. Машина на ходу. Все головне замінено. З останнього, новий вентилятор пічки та новий радіатор пічки. Трохи більше року тому, знімалася та шліфувалася ГБЦ. Два комплекта резини. Зимова Pirelli Ice Zero шипована, машина як вкопана навідь на ожеледиці. Всім хороших покупок та продажів.
Доброго дня. Продаю авто в доглянутому стані, все працює без питань. Ходова без зауважень, новій акб, вихлопна система, тормоза обслужені в круг тако ж замінені всі мастила та рідини. Вкладень не потребує. Детальніше по телефону.
Продам ВАЗ 1119 калина в хорошому стані газ четвертого покоління всі детальні питання по телефону **********
Продам ваз 21119-каліна, кузов хэтчбэк, 1,6, 16 клапанный мотор. Машина повністю обслугована, їздила дівчина, по ходовій замінили гальмівні диски, гальмівні колодки, задні барабани, новиц акб, замінян радіатор пічки, зроблена повна антикорозійна обробка кузова, замінений ремень грм, масло, встановлено ксенон, машина взимку не їздила, не перекупи, машина взагалі була придбана дівчині їздить вчиться, по кузову є підкраси, незначні царапини на пластику, нова резина, машина вся тонована з лобовим склом, пробіг 154 тис., газ/бензин, дзвонити за номером **********- Михайло
автомобіль повністю в робочому стані не гнила оброблена не димить їздить чудово телефонуйте або пишіть на вайбер скоріше відповім дякую
1 власник 137 тис. км. Рідного пробігу Стан кузова автомобіля видно на фото Все працює Телефонуйте
Продам ВАЗ Калина 2007 рік. Газ/бензин газ вписаний. Всі питання потелефону
Продам сімейний автомобіль. технічно все справно підвіска зроблена вся , мотор після капітального ремонту, пройшов 30 т км + замінено щеплення та вижимний , питань до кпп немає , встановлено гбо 4 покоління. працює справно та без нарікань ( на гбо є ще гарантія від сто 2.5 роки ). на автомобілі встановлена нова зимова гума Автомобіль на свої роки в задовільному стані . Продажа по причині , що даний автомобіль замалий для сім'ї . Можливий не значний торг біля авто .
Продам Lada Kalina 111930 Бензин(газ вписан в тп,але ніколи не було),передні склопідіймачі, ЕУР, задній підігрів скла,електрорегулювання фар, фаркоп,гарне світло, розхід по місту -8 літрів(в зимку 8,5), по трасі 5,5,пробіг 97 тис.км. З мінусів: •Лкп на 4 •по пластику десь є саморізи(а чого ще чекати) •центральний замок буває живе своїм життям (можу відкрити, а може і ні) Добре що ключ так не робить •Не працюють передні колонки •під заміну права задня ручка двері (трос до ручки,з салону відкривається) •замінити трос пічки на панелі(або переключати вручну, що і робив) •замінити ліве дзеркало (внизу відламався пластик, дзеркало є, тільки треба поставити) Тепер з плюсів: •По двигуну питань немає, робився профілактичний ремонт (залягли маслосьомні кільця), на 60 тис.км. • По ходовій нічого робити не треба (за бажанням можно замінити задні втулки на балці, вони є нові), все інше за регламентом •Система охолодження, помпа, ремені роліки і т.д все мінялося на нове •два комплекти резини та два комплекти сталевих дисків •ще один комплект ходової(знімав не мертву),ще один комплект системи охолодження (радіатор, помпа, патрубки, ремені, роліки), та ще багато чого, як нового так і б/в. За авто слідкував з технічної сторони,володію з 2021 року, зберігалася в гаражі,не підводило, високий кліренс та передній привід дають змогу їздити майже усюди. Дуже вмістка, не дивлячись на свій розмір. Продаж тільки с переоформленням.Причина продажу, потрібне авто більших розмірів.
Продам срочно авто з переоформленням.Всі питання за телефономСвітлана.
Продам ВАЗ 11194 1.4 (92 к.с.) 2011 р.в.... Рідний пробіг 83000 км. Салон авто в збереженому стані, встановлена CD магнітола і передні колонки Sony, сидіння в чохлах з першого дня... Всі вікна рідні, скло заднього ряду і кришки багажника тоноване.. Є нюанси по косметиці кузова, видно на фото... Резина всесезонна Корморан 2021р. в хорошому стані... Вид продажу - переоформлення... З автомобілем віддам оригінальну рульову рейку в зборі - стан нової та деякі нові розвідники ходової... Торг біля автомобіля... Якщо не відповів на дзвінок, напишіть будь ласка на вайбер.
Є рижики , потрібно налаштувати холостий хід. в цілому все нове робив під себе до війни зараз стоїть пару разів в рік виїзджаю повністю на ходу сів і поїхав
