- 230 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ Калина 2007 рік. Газ/бензин газ вписаний. Всі питання потелефону
Продам ВАЗ Калина 2007 рік. Газ/бензин газ вписаний. Всі питання потелефону
Продам сімейний автомобіль. технічно все справно підвіска зроблена вся , мотор після капітального ремонту, пройшов 30 т км + замінено щеплення та вижимний , питань до кпп немає , встановлено гбо 4 покоління. працює справно та без нарікань ( на гбо є ще гарантія від сто 2.5 роки ). на автомобілі встановлена нова зимова гума Автомобіль на свої роки в задовільному стані . Продажа по причині , що даний автомобіль замалий для сім'ї . Можливий не значний торг біля авто .
Продам Lada Kalina 111930 Бензин(газ вписан в тп,але ніколи не було),передні склопідіймачі, ЕУР, задній підігрів скла,електрорегулювання фар, фаркоп,гарне світло, розхід по місту -8 літрів(в зимку 8,5), по трасі 5,5,пробіг 97 тис.км. З мінусів: •Лкп на 4 •по пластику десь є саморізи(а чого ще чекати) •центральний замок буває живе своїм життям (можу відкрити, а може і ні) Добре що ключ так не робить •Не працюють передні колонки •під заміну права задня ручка двері (трос до ручки,з салону відкривається) •замінити трос пічки на панелі(або переключати вручну, що і робив) •замінити ліве дзеркало (внизу відламався пластик, дзеркало є, тільки треба поставити) Тепер з плюсів: •По двигуну питань немає, робився профілактичний ремонт (залягли маслосьомні кільця), на 60 тис.км. • По ходовій нічого робити не треба (за бажанням можно замінити задні втулки на балці, вони є нові), все інше за регламентом •Система охолодження, помпа, ремені роліки і т.д все мінялося на нове •два комплекти резини та два комплекти сталевих дисків •ще один комплект ходової(знімав не мертву),ще один комплект системи охолодження (радіатор, помпа, патрубки, ремені, роліки), та ще багато чого, як нового так і б/в. За авто слідкував з технічної сторони,володію з 2021 року, зберігалася в гаражі,не підводило, високий кліренс та передній привід дають змогу їздити майже усюди. Дуже вмістка, не дивлячись на свій розмір. Продаж тільки с переоформленням.Причина продажу, потрібне авто більших розмірів.
Авто в гарному стані,без ДТП,в рідній окрасі.Росхід траса 4-5л,по місту 6 л.Замінено ремень ГРМ і помпа,вложення не потребує.
Авто в отличном состоянии, на 89 тыс. перебрана ходовка(все стойки, шаровые, наконечники, люстры, стойки и фтулки стабилизатора, сайленлоки), заменил ремень Грм, ремень генератора, на 97 тыс. заменил полностью глушитель(нерж), свечи зажигания, масло, все фильтра.
