- 254 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Питания по телефону
Питания по телефону
чудове авто для міської їзди та поза ним машина їздить що дня все зроблене все працює два комплекти коліс зв'язок ватс ап або вайбер з12 до24 год
Авто в отличном техническом состоянии , очень много сделано : НОВЫЙ аккумулятор, обесшумлена крепко, , все 4 амортизатора kayaba, распорка , едет мягко и комфортно , при этом шустро , а расход 7л при 90+л.с. За счет 16 клапанов, музыка pioneer, сигналка davinchy имобилайзер, руль - электро, мозги (ЭБУ)- BOSH-правильно переустановленыв правильное безопасное место , кто сталкивался тот знает , все «болячки» превентивно устранены и обработаны , очень много работы, времени и средств вложено , …. Машина стоит своих денег! Переоформление! По лкп пару ньюансов, как раз занимаюсь их устранением… грм ролики менялись 4ткм назад, масло каждые 7-8т/км, (motul), вложений не требует НИКАКИХ ВООБЩЕ, ближайшие пару лет!!!!
Продам ВАЗ Лада 2007 року..людям..є нюанси.тріснуте лобове..а так людям завів поїхав все працює Добре..хорошому покупцеві.торг.
Не бита,не фарбована.Двигун працюе рiвно.Рiвня масла хватае вiд замiни до замiни.Не димить.(труба без нагару)Салон доглянутий.Комплект зимовоi гуми.Два ключи.Пороги та кузов не гнилi.В ДТП участi не принимала.Страховий полiс дiйсний до кiнця року.Додаткова iнфрмацiя за номер.телефону та повiдомлення.
Продається своє авто , повністю на ходу , встановлена літня резина , 2т. назад заміна масла ,фільтрів, свічки , ГРМ,перебрана ходова, охолоджувальна рідина. Газ вписаний в техпаспорт. Встановлений фаркоп.
Продам ВАЗ Калина на ходу продажам не к спіху знаходиться в чернігові, нагадую машина не нова.
продам гарний автомобіль збережений газ 4 покоління кондиціонер працює авто варте уваги торг присутній тим хто зацікавлений детальніше за телефоном дзвонити на вайбер вацаб
Продам ВАЗ-1119 у доброму стані, оригінальний пробіг, у комплектації є кондиціонер, єлектропідсилювач керма, передні єлектросклопіднімачі, 2 комплекта коліс, новий акумулятор, глушник та ремінь ГРМ, детальніше розповім
Продаю автомобіль який знаходиться на гаражному зберіганні. Як пенсіонер, я рідко ним користуюсь, тому вирішив його продати. За технічним станом, як ходова, так і двигун перебувають у доброму стані. Торг авто обговорюватиметься з реальним покупцем. Усі додаткові питання прошу дзвонити мені за телефоном.
Продам авто в хорошому стані.Є нюанси по кузову,але ржі та гнилі немає.Економна в обслуговуванні.Є кондиціонер.Резина зимня.Торг можливий.Тел.:
Продам авто, перший власник купляв у кінці 2009р в салоні, пробіг рідний, машина їздить. Встановлене газове обладнання 4 покоління та вписане в паспор. Є кондиціонер, працює. передні електросклопідйомники. Є комплект зимових коліс на металевих дисках. Магнітола JVC, акустика Pioneer. Доволі економне авто на 30 л. газу виїжджаю 380-400 км. Є питання по кузову на фото показав. Кого цікавить телефонуйте розповім більше. Торг присутній.
Автомобиль в хорошем состоянии двигатель 1, 6 клапана не гнет делать не чего не нужно , только с переоформлением, все доп вопросы по тел.
Авто в гарному стані нічого робити не потрібно. вся в рідній красці без дтп 166 тис.пробігу рідного з документами все добре всі питання по телефону
Продам надійне та економне авто! Машина в чудовому технічному стані — швидка, рухлива, містка та повністю на ходу. Завжди проходила планове обслуговування, зберігалася в гаражі, тому кузов і техніка в дуже доброму стані. Ідеально підходить для щоденних поїздок по місту та за його межами — економна, маневрена й комфортна у керуванні. ? Оснащення та переваги: • електропідсилювач руля — легке й приємне керування; • електропідйомники передніх вікон; • бортовий комп’ютер з усіма важливими показниками (витрата пального, пробіг, температурні режими та ін.); • акуратний салон, усе працює без зауважень. Авто не потребує вкладень — сів і поїхав. Чудовий варіант для тих, хто шукає по-справжньому надійну машину за розумною ціною. Телефонуйте, відповім на всі запитання! ?
Авто повністю обслужене в хорошому стані в додаток відеореєтратор і камера заднього виду
Лада Каліна 2008р. Хечбек 1.6, пробіг 101583 км., клапана не гне, другий власник, купувалася в сім'ю 3 роки тому, їздили бережно. Замінено : задні тормоза (колодки, барабани), трос ручніка, повністю замінено вихлопну систему, новий акумулятор, новий дросельний вузол, поставлений новий передній бампер, ближнє та дальне світло галогенні лампи Osram, поміняні фільтра салону та повітряний. Установлено ГБО 4 покоління, в тех. паспорт не вписано. Пічка 10 із 10 за довгий час використання без нарікань, не протікала, добре гріє. По кузову є нюанси, на фото видно. Потрібно замінити мотор склопіднімача пасажира. Заводиться з пів обороту, три роки тому замінили стартер. Машина сів поїхав, масло не бере, по двигуну за три роки використання нарікань не було. В комплекті запасне колесо, донкрат, ключ, два нові колеса зимової резини на дисках, вогнегасник та аптечка, встановлено магнітофон з великим екраном, камеру заднього виду, 6 колонок! тонування всіх вікон крім переднього. Торг біля капоту! Повне переоформлення! Я власник!
Продам ваз 21119-каліна, кузов хэтчбэк, 1,6, 16 клапанный мотор. Машина повністю обслугована, їздила дівчина, по ходовій замінили гальмівні диски, гальмівні колодки, задні барабани, новиц акб, замінян радіатор пічки, зроблена повна антикорозійна обробка кузова, замінений ремень грм, масло, встановлено ксенон, машина взимку не їздила, не перекупи, машина взагалі була придбана дівчині їздить вчиться, по кузову є підкраси, незначні царапини на пластику, нова резина, машина вся тонована з лобовим склом, пробіг 154 тис., газ/бензин, дзвонити за номером **********- Михайло
