- 250 тис. км
- Кодима
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані для своїх років
Авто в доброму стані для своїх років
Повна комплектація. Шини ранфлет
Продається Hyundai i10 2019 року – ідеальний міський автомобіль! Один власник, доглянута, економна та маневрена. Чистий салон, відмінний технічний стан, без ДТП. Готова до експлуатації!
Продам в гарному технічному стані,машинка не нова,є нюанси по кузову всі на фото,було вложено багато в технічний стан більше ,нове лобове скло,всі нові тормозні диски,новий акум.,другі фари,та багато іншого,повний привід ,все працює рідний пробіг,двигун не вскривався,тільки заміна прокладок під клапанних кришок,газ стоїть но не вписаний,до косметики не дійшли руки,є питання по переднім стаканам, потрібно підварити,всі додаткові питання по телефону
Продам свій автомобіль у відмінному стані Я третій власник в Україні. В Америці були незначні пошкодження по бамперу та частині капота, перший власник замінив усе оригінальними деталями (бампер, фара). Машина в максимальній комплектації, крім радара і масажу. < Основні опції: >> - Доводчики дверей - Автоматичні шторки на задніх вікнах і задньому склі - Бесключовий доступ на всіх дверях - Датчики бокового та переднього зіткнення - Утримання в смузі - Круїз-контроль - Підігрів керма - M Performance обвіс, кермо та інші елементи - Комфортні сидіння - Підігрів усіх сидіннь, вентиляція передніх - Чорна алькантара на стелі - Люк - Розширений пакет шкіри - LED-приборкa - CarPlay - Проекційний дисплей - Камери кругового огляду (передні в бампері та задня) - Парктроніки - Аудіосистема Harman/Kardon - Режими їзди: eco, comfort, comfort+, sport, sport+ - Останнє покоління LED фар, адаптивний дальній (ріжучий) - EDC підвіска < Обслуговування: >> Повністю обслужена, вкладень не потребує. Сервісне обслуговування на Garage Racer у мене та у першого власника, за останні пів року вкладено близько $3000 (трубки, патрубки, подушки, вентилятор та багато іншого) Масло не бере, та течій немає. Телефонуйте, домовимося!
Продаю власний автомобіль с180 компресор. механіка 6 ступка.авангард, Ніяких вкладень не потребує Машина на ходу кожен день Стоять гарні титани радіус колес 17 Мультимедіа з екраном потужні колонки також стоїть потужний сабвуфер
Усі питання на WHASTAPP, свій автомобіль! ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОЛІР!!! Уся історія сервісу присутня до 330 тис.!!! Всі запчастини, фільтри, мастила тощо тільки ОРИГІНАЛ, перевірка на будь-якому СТО! Машину обговорювали на всі 100%! 2 комплекти дисків і 2 комплекти гуми!Зима+Літо!
Автомобіль в чудовому стані,нещодавно було зроблене велике Т.О,також було замінено ланцюг ГРМ .Додатково встановлено Starlink,мультимедіа з великим екраном та двома камерами спереду та сзаду.Встановлено потужне додаткове освітлення,атермальна плівка,фарбування LineX,зроблений ліфт під 35 колеса.
Машина в хорошому стані, по машині все зроблено: комплект ГРМ, помпа, антифриз, свічки, ходова частина також зроблена. Телефонуйте, все розповім по телефону. 21.07.25. було замінено комплект зчеплення, сальник колінвала, гальмівна рідина, рідина гідропідсилювача. Если не беру трубку пишите смс телеграм, Вайбер
Авто зі швеції. Бі турбо 160 к.с авто доглянуте .шкіряний салон.Дуже динамічний.Великий багажник,рейлінги. Заводський газ метан економний. їзде як на газу так і на бензині.
Рухома підлога. Ідеальни стан. Гаражне зберігання, підйомна вісь на інтраксах. Осі мерседес. Ліва сторона відкривається. Резина в гарному стані. Пробіг по Україні 50000км.
Автомобіль в дуже хорошому стані, 207тис.оригінального пробігу. Кузов без підкрасів , покритий керамікою. Вся екологія на місці. На авто оригінальний акумулятор «тойота», свіжі тормозні колодки «брембо», лампи ближнього світла «філіпс». Масла , фільтра ,все замінено. Два ключі, два комплекти гуми, сервісна книга. Обмін можливий з моєю доплатою на гібридний лексус ,або тойоту.
Чудове авто для поціновувачів. 3 літрова модель з гарною комплектацією.
Авто на повному ходу сів і поїхав. 2008 року ,один власник придбана з салону ( Поляк) є підсилювач керма,лед світло,форкоп.. Віддам комплект зимньої резини на дисках. Для детальної інформації дзвоніть або на вайбер, телеграм .
Перша реєстрація ,замінено ланц, комплект грм, і масла, було зроблено реставрацію фар. Розгляну обмін на машину в районі 20тис$
машина в хорошому стані замінено ГРМ і все що з цим пов'язано. хороша резина. машина обслужена всі деталі за номером телефону
Продається напівпричіп SCHWARZMULLER 2007 Року в нормальному стані Осі SAF INTRAX є підйомна вісь,Штори їздять нормально Верх також Колеса 60-70% напівпричіп виконує міжнародні перевезення деталі по телефону
