- 35 тис. км
- Полтава
- Електро
- Автомат
Авто привезене з Європи. Переведено на Український ринок.Стан нового автомобіля. Обслуговується на AUDI.Використовується бережливо. Всі зарядні шнури в комплекті. Два комплекта гуми.
Авто привезене з Європи. Переведено на Український ринок.Стан нового автомобіля. Обслуговується на AUDI.Використовується бережливо. Всі зарядні шнури в комплекті. Два комплекта гуми.
На всі питання відповім за телефоном
Продам гольфа. Перший власник в Україні. Пригнаний з Німеччини. Ремені та ролики замінені. Ходова зроблена. Нова зимова передня резина. Робив для себе. Економна. Комфортна.
Автомобіль пригнаний для своїх потреб з Європи (Угорщина). Хороший надійний, економний двигун 1,4і 16клап. ( НЕ 1,6і який має великий росхід і їсть масло по заводу!) Було проведено заміну ланцюга двигуна. Повністю замінені всі деталі гальмівної системи в тому числі гальмівна рідина. Планове сервісне обслуговування проводилось вчасно, про що є відмітки в сервісній книжці. Два ключі. Один власник 16 років( є документи які підтверджують пробіг і історію) можна провірити на любому интернет-сервісі, гаражне зберігання, кузов цілий без корозії, вкладень не потребує. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Продам власний автомобіль Tesla model S 85D пригнаний з європи. Максимальна комплектація, підтримка швидкісної зарядки CCS2. Безкоштовний преміум акаунт Spotify. Зимовий пакет (підігрів всіх сидінь, керма, лобового скла та щіток). Шкіряний салон з сидіннями нового покоління. Верх чорна алькантара. Повний привід, превмопідвіска, панорамний дах, автопілот 1 покоління. Всі сертифікати дійсні автомобіль оновлюється. Встановленна українська сімкарта, керується з додатку Tesla. Замінена охолоджувальна та гальмівна рідина. Підвіска повністю перебрана замінено на всі нові деталі. Всі деталі за телефоном.
Авто в відмінному стані в родині з 24 року, дружина другий власник а Україні, без проблем обслужений автомобіль, сів в поїхав є комплект зимової гуми практично новий.
Машина технічно справна,на фото стан може бути не остаточний так як робиться
Продам VW Golf 6 plus, 2012 року, пробіг 8000 км, один господар, купувався в салоні з нуля для жінки, яка не подолала страх водіння містом. Стояв у підземному паркінгу, взимку машина не використовувалася. Стан машини вище середнього. Ціна 14 К. Дизель TDI 1.6, коробка автомат. Не бита, не ремонтована. Акумулятор замінений минулого року.
В гарному стані причип
нова криша нові штори гарний стан причипа
Гарний стан причипа
Продам власний автомобіль. Машина в дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Офіційний автомобіль АКПП 8-ступка Рідний пробіг – 220 тис.км Двигун 3.0 дизель – працює рівно, каталізатор присутній. Коробка перемикає ідеально, без ривків Пневмопідвіска працює у всіх режимах, не спускає. Обслужена паливна система,пневмопідвіска. Замінено масло в коробці та в мостах. Салон доглянутий, не затертий По кузову гарна, виглядає ефектно. Ціна вказана за готівку. Можливий адекватний торг біля автомобіля. Можливий обмін на ваш автомобіль з вашою доплатою. На обмін ціна 18000$
Єдиний власник, купував авто в автосалоні. Останні 10 років їздять батьки в селі ))) Дав їм нову машину - ця тепер просто стоїть
Свіжопригнаний. Ізотермічний фургон, в дуже збереженому стані, повністю в рідній фарбі, на хорошій комплектації, бак на 100 л. Перегрузів не возив, причепів не тягав. Вся історія обслуговування є в офіційного дилера. Можливий продаж по безготівковому розрахунку. Якщо немає зв?язку, то телефонуйте на Вайбер або Ватсаб.
продам або обмін , машина в гарному стані все працює масла фільтра замінені
Офіційний автомобіль, придбаний в 2016 році в салоні з того часу власника не змінював, обслуговувався тільки в офіційного дилера ) повністю в рідному окрасі, все працює) кому цікаво, дзвоніть
На ходу, в задовільному стані.
Авто в хорошому технічному стані, є декілька рижиків на арках. Стоїть абсолютно новий комплект щеплення і також поміняні підшипники КПП, ремінь грм мінявся 20к км тому, також літом робив діагностику та ремонт ходової (поміняв відразу комплектом майже все ззаду). Також є комплект літньої резини (від?їздила всього одне літо). Машина була у слабкому ДТП, жіночка їхала задом по парковці і в?їхала в передній бампер у припарковану машину. Все зафіксували в європротокол, автоексперт серед пошкоджень зазначив пошкодження бампера, номера, верхнії пластмасових кріплень радіатора. Бампер купив новий, кріплення радіатора ремонтувати не став, бо воно ніяк не впливає на працездатність машини. Велике прохання не дзвонити швидше 10-ї ранку
