- 450 тис. км
- Харків
- Дизель, 2.2 л.
- Автомат
Продам Sprinter 2011 р.в. пасажир 9-місний, гарний стан. Кондиціонер Круїз Парктронік Крихкий світло Генд Фрі Зимова гума Можливий обмін на кросовер гібрид Toyota від 23 р.в., з моєю доплатою.
Продам Sprinter 2011 р.в. пасажир 9-місний, гарний стан. Кондиціонер Круїз Парктронік Крихкий світло Генд Фрі Зимова гума Можливий обмін на кросовер гібрид Toyota від 23 р.в., з моєю доплатою.
Авто знаходиться в ідеальному стані, друга сім'я власників! Має європейську сертифікацію - перевірку, бо їздило за кородон. Має дві пари змінної резини з дисками. Дуже економне в поїздках !
є питання по кузову. пнєвма робоча. продаю як є. знімаємо з обліку. майданчики - не турбуйте!!!
Hyundai Santa Fe 2015 року • Регулярно обслуговувався. • У відмінному технічному стані. • Надійний, комфортний, ідеальний для сім’ї або подорожей. Пробіг на авто 75тис. км
Авто в хорошому технічному стані, гарна комплектація, замінено комплект ланцюгів Грм, помпа, прокладки, сальники, ходова перебрана. Всі питання по телефону
Skoda Fabia 2004 року, передній привід, КПП - механіка, двигун 1.2. Пробіг 266 000 тис.км. Двигун масла не бере. Салон повністю збережений, постійно користувались чохлами. Автомобіль справний та доглянутий. Вкладень не потребує. Деталі за телефоном.
Продам форд мондео 4 2012 р 1.6 екобуст на турбіни!!! Авто в гарному стані , по кузову сколи , дніще оброблене!! По комплектації коробка механіка 6 ступка ,круїз, огранічітєль скорості , двох зоний клімат ,протівотуманки , лед фари , обігрів переднього скла , електро регуліровка сидінь верх вниз , тоніровка!! Авто обслужене ГРМ помпа ,масла фільтра поміняні ,ходова зроблена !! Масло не бере двигун працює добре без нарікань їде бодро!! Два комплекта резини літо зима
авто в хорошому стані
Продам Шевроле Авео в т250кузове Пробіг 174. ГБО 4 покоління вписанний в тех.паспорті По всім питанням телефонуйте **********
Пропоную на продаж надійного "японця" — Toyota Land Cruiser 1997 р.в. Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий, не потребує вкладень. Один із найміцніших позашляховиків свого часу — ідеальний варіант для бездоріжжя, риболовлі, подорожей чи щоденного використання. Авто обслуговувалось вчасно, замінено масла, фільтри, ходова в нормі. Є незначні сліди часу, але загалом машина виглядає дуже достойно.
2 ключа. 2 комплекта титанів Літо R18 Зима R16 Деталі по тел…
Продається власний автомобіль в хорошому стані пригнаний зі Швейцарії без гнилі без корозії нічого не стукає не гримить все мінялось вчасно мотор 2.0 дизель не димить робить рівно без лишніх звуків коробка 6 передач працює добре замінені тормозні колодки і диски, новий акумулятор салон чистий необшарпаний, ориг. чохли на сидіннях є два комплекти поліків , авто ще на зимовій хорошій резині великий надійний автомобіль з хорошим розходом, автомобіль знаходится в Тернополі телефонуйте на вайбер
Авто в нормальному стані,не ідеал,є нюанси але не значні,працює все, повністю зашумлене і оброблене,в тому році робив все сам,я не перекуп,за авто слідкував,не гниле все що можна було зробити,зроблено,на 266 тис замінив повністю грм,роліки,помпа антіфриз,мастило в двигуні з фільтрами,перебрав генератор,новий ролик та ремінь генератора, кондиціонер працює добре,всі вікна 1,підкраси також були але без дтп,я другий власник,авто було придбане у 2023 році у власника,торг ніхто не відміняв,бажано біля авто,з обліку зніму без питань,дзвоніть домовимося,всім вдалих продажів і покупок,на даний час на других номерах,переоформляв номер телефона-нуль дев'яносто три девьятсот п'ятдесят шість тридцять нуль сім
Авто в дуже гарному стані, по кузову рівна та без сколів, все повністю працює. Дах відкривається тихо, без скрипів і шуму. Шкіряний салон. На газу і бензині працює добре. По ходовій все добре.
Привіт, продаю власний автомобіль перебуває в сім'ї з 2015 року. За машиною дивився як за дитиною, встановив 2din Android магнітолу (wifi, youtube, tiktok, GPS) + камера заднього виду (підключено але чомусь перестала працювати, контакт десь відійшов). До 2022 року автомобіль зберігався в орендованому гаражі, під час окупації Херсона автомобіль виїхав до Литви. В червні 2024 році на СТО перебрано ходовку (амортизатор, підшипники, колодки, гальмівні передні супорта з гальмівними дисками і задні гальмівні циліндри, фото прикріплені, також міняв 2 підшипника на валі рульовому колесі, 22.08.2024 поставлені всесезоні скати + зроблено розвал сходження. В кінці 2023 року поміняно ГРМ, помпа і ролики (обірвалося в місті), встановлено новий стартер (машина не завелась). Машина більше часу стоїть, їзда тільки садок 2 раза на день і магазин за необхідності. В таксі не працювала. Є нюанси по кузову (рижики на задніх арках, та де-не-де знизу дверей), дно автомобіля ціле (проводив антикорозійну обробку). Машина знаходиться в Литві (їзда по рівних дорогах), але за 10 років експлуатації в жовтні 2025 року пробило прокладку ГБЦ (під час ремонту встановлено 2 нових радіатора, свічи, 4 кат. запал, бензонасос + фільтра, ГБЦ(160€), нові газові і бензинові форсунки.Машину місцями підкрашували (боротьба з рижиками), січень 2026 встановлено новий АКБ(70€)+ заміна лямбда зонд(45€). В комплект: запаска, домкрат, ключ+вогнегасник ОП5, залишок змінного мастила + кпп та ін. Машина в Литві реальному покупцю торг на литі диски (в ЄС 4х98 дисків не найти) 27.06.2026 їде до Хмельницького. Писати сюди відповідаю (нахожусь в Литві роумінг).Пробіг не скручував показую як є, але на свій вік машина заводиться без питань (даже взимку-15С), дуже ривка і жвава, не коптить, масло не їсть не підливаю. Автомобіль 16 клап, теплий (нові радіатори) і економний (нові форсунки) 1500кмх3 рази газа заправив, встановлено підлокотник з BMW, перетягнуті карти дверей,+ кожзам чохли сидінь. фото і відео с сервісу наявне
Улюблене авто, повністю в ідеальному стані, доглядали і берегли. Економний, красивий і пречудовий автомобіль. Дзвоніть.
