- 447 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.3 л.
- Автомат
Всі розхідники поміняні: олії, фільтра, колодки, пневмо подушки, амортизатори, ролики, грм і ланцюг, кульові, сайлентблоки. 5 зимових коліс. Змінено двигун, новий ГУР. Я в основному на Вайбері
Авто находиться в отличном состоянии ,после капитального ремонта кузова и двигателя это в принципе можно увидеть и по фото!Разумный минимальный торг уместен у капота!За более детальной информацией обращайтесь по номеру телефона!
Продам власне авто в гарному та доглянутому стані, як в технічному, так і в візуальному. Не бита та не фарбована. Салон чистий, не затертий, не прокурений. Шкіра має гарний вигляд (без подряпин і тріщин). Все працює до останньої кнопки. Двигун масло не бере. Обслуговується вчасно, прохання дзвонити тільки на Viber.
Автомобіль у хорошому стані. Рідна гума бридстоун літо в титанах, зима бридстоун у залізних дисках стандартних. Газ бензин вписаний. З переоформленням.
Власний автомобіль. Куплене в Україні в офіційного дилера.Продаж взвязку з купівлею нового авто.Стан практично нового авто. Пробіг рідний 100%. Кузов в рідній фарбі,без іржі. ГБО доставлене 20тис.км тому. Проведено повне ТО. Щойно замінено всі фільтри та масла (двигун,АКП,міст,роздатка) є всі підтверджуючі документи офіційного дилера. Кондиціонер заправлений,масла не бере,АКП працює без зауважень.Два ключі.Згоден на перевірку на будь-якій станції техобслуговування. На неадекватні пропозиції не відповідаю. Всім кого зацікавила пропозиція відповім по телефону. Всім гарних продаж.
Продам бору в нормальному состояние на газу климат работает все кнопки работает все вопросы по телефону
Автомобіль в хорошому стані, їздить кожного дня..робити нічого не потрібно
Продам, на повному ходу! була заміна росхідників, ходова частина зроблена, у двігатілі заміна кілець,вкладишів,гідрокомпенсаторів,рокерів,розповідали і цеп. За детальнішою інформацією дзвоніть!
Авто у хорошому технічному стані. Всі деталі по телефону.
Фіат лінеа 2009 року випуску машина була в ДТП всі пошкодження видно на фото, проїхала 272 000 км якщо зацікавила телефонуйте.
Грузопасажир автомобіль в доглянутому стані сів і поіхав
Авто із Кореї Не бите
Не бита. Я другий господар. Газова дорога установка заощадить ваші гроші. Машина своя, проходить діагностику регулярно мерседес центрі, повністю обслужена для себе, готова до дальніх поїздок. Регулярно робиться хімчистка та полірування. ТО проходить кожні 10000 км, масло фірмове у всіх вузлах і в двигуні. Всі запчастини встановлені оригінальні. На машині встановлений обваження AMG, active radar distronic, фари тюнінговані. Камера нічного бачення, літні диски AMG R19 з новою гумою, зимова гума на дисках r17, готовий до перевірки на будь-якому СТО. Дзвоніть питайте. Пропозиції серйозні готовий обговорити — майданчики не витрачайте час.
