- 350 тис. км
- Львів
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Пропоную на продаж авто в гарному стані. Вкладень не потребує. По мотору та коробці нарікань немає. Торг можливий. Обмін не цікавить. Більш детально за телефоном ( можна у вайбер)
Ланцюг замінено на 164 тис км, масло фільтра на 169 тис км всі накладні є торг біля капота продаю у зв’язку з виїздом за кордон хто не може додзвонитись - пишіть вайбер/телеграм
Volkswagen Golf IV • 2000 рік • 1.4 бензин • Механіка Автомобіль у робочому стані. Кузов у нормальному стані, без критичних дефектів. Салон доглянутий. По ходовій частині потрібно трохи підробити, нічого критичного. На це буде хороший торг біля авто. Документи в порядку, переоформлення можливе. Торг присутній.
Обмін на Ford Fusion або Kia K5 рік не старше 2017.
продам власну автівку Форд оріон дизельний 1.8 авто в доброму стані стоять титани але не ті що на фото стоїть зимня гума салон в доброму стані пічка гріє по електриці все працює ПРОДАЖА ТЕРМІНОВА є ТОРГ звоніть за більш детальною інформацією
Свій сімейний автомобіль, -матрична оптика -камера 360 -парктроніки -панорама та люк -підігрів всіх сидінь -4х зонний клімат контроль - памʼять сидінь - датчик утримання в смузі - Audi pre sense - електро привід дзеркал та багажника -інонізація - аеротизация парфумована (літо, зима) -Мультикермо - аудіосистема bang & olufsen premium -дотяжки дверей -дотяжки вікон - 2 комплекта коліс -2 комплекта килимків -2 ключа та багато іншого
Машина в гарному стані фарба стекла рідні
Витрата палива: Газ 12-13 Бензин 10-12 Розмитнена. Українська реестрація, переоформлення На ходу Ціна договірна
Продам авто яке принесло нам безліч позитивних емоцій , авто обирали особисто на німецькому сайті потім підборщик оглянув і привіз нам в 22 році там воно було зарейстроване 15 рік в нас получилось 14 . Заводский М пакет зовнішній і внутрішній чорна стеля сидіння рекаро повний привід адаптива підвіска авто світло дальне ближне вирізає зустрічні , безключовий доступ багажник з помаху ногив камера і тд ато справжній не кручений пробіг і в рідні фарбі по авто замінені всі рідини роздатка , передні та задні міс , в коробці мііняли при 220 цього року замінив передні стійки edc (адаптивні) з опорним , прочистив колектор ,замінені передні ричаги зроблено турбін. до авто додаєтся зимова гума деталі за тел.
Продам власне автор в гарному стані! Можливий невеликий торг!
Авто повністю в робочому стані. технічно все на відмінно. Піч гріє. Кондіционер холодить. Повний привід та блокування працює. Резина нова, акумулятор новий.
Авто в чудовому, доглянутому стані, завжди обслуговувалося на офіційному сервісі "Бавария". 🔧 Обслуговування та технічний стан: • Проведено свіже ТО — замінені всі технічні рідини, гальмівні диски та колодки, виконано промивання радіаторів. • Каталізатори вирізані, сцени ніколи не було. • Автомобіль не потребує вкладень — сів і поїхав. ✨ Зовнішній вигляд: • Обклеєний хромовою і зверху ще антигравійною плівкою в загальній сумі на 7000$, включено в техпаспорт — жодних проблем з реєстрацією. • Кузов у відмінному стані, без корозії, без пофарбованих елементів. Автомобіль доглянутий з любов'ю, не експлуатувався у важких умовах, завжди зберігався у теплому паркінгу. Потужний, надійний, з ідеальним балансом комфорту та драйву — вартий уваги кожного, хто шукає справжній X5 M.
Авто не на ходу, без мотора і коробки. Без ДТП. Була невелика пожежа під капотом. Повне переоформлення.
Продам чудовий економний автомобіль який вартує уваги . У авто нічого робити не потрібно , сів поїхав. Авто придбане з мінімальними пошкодженнями, які було професійно відремонтовано, встановлена хороша резина, салон в ідеальному стані,все працює.
Продам авто в чудовому стані. Все обслуговувалась вчасно. Машина не потребує жодних вкладень. Доглянута. Є камера , парктроніки. Один власник протягом 5 років. Власник в Україні .авто Без зауважень. Готова до перевірок . територіально зараз у Луцьку .Всі деталі в вотс ап.
Продам Хороше, економне, надійне та просте у використані.авто По мотору заводиться добре , робить добре , працює рівно.недимить не сапунить. По коробці все добре включається чітко Походовй купи тримається нічого нестукає не гупає . По електриці працює все, пічка гріє дуже добре. З нюансів є сліди експлуатації Документи вповному порядку любий вид переоформлення Детальніше за номером Три роки володію даним авто
