- 204 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.33 л.
- Ручна / Механіка
Обмен на Хюндай Туксон 2006. 2008 бензин миханика, с моей доплатой,, Сузуки 93 лошадки
Обмен на Хюндай Туксон 2006. 2008 бензин миханика, с моей доплатой,, Сузуки 93 лошадки
Капсула часу! Продам Suzuki Boulevard m109r2 Куплений новим у 2008р. Один власник Стан близький до ідеального! Обслужений до дрібниць! Нова передня гума, нова АКБ, нові колодки по кругу! Додатково встановлена LED лінза головного світла, і трішки толкового тюнінгу!
Продам свой автомобиль в хорошем состоянии. С высоким клиренсом удобно по бездорожью. Комплектация: диски, безключевой доступ, климат контроль, противотуманки, мультируль, регулировка руля, 4эл. стеклоподъёмника, эл. зеркала, подогрев зеркал и сидений. Все до единой кнопки в рабочем состоянии, стёкла родные. Дигатель, коробка и ходовая на отлично, масло не берёт. Масла, фильтра и антифриз поменяны, новый аккумулятор, новые щётки дворников Bosch, автомобиль полностью обслужен. Авто эксплуатируется только на бензине, ГБО не было. Тонированные стекла. Японская сборка. Вложений не требует.
повністю розмитненний, в ідеальному стані купував в США, новий акумулятор, все інше не мінялось. Пробіг в км 1632км мізерний як для такого мотоцикла , Гарний і зручний крузер середнього та малого зросту , дуже легкий в управлінні .думаю дівчатам теж варто розглянути цей варіант . Бажаю всім знайти те що шукають !
Конфіг: -ЦПГ taiman 72cc(запил під спорт) -Варіатор See(копія Malossi multivar) -Коліно оригінал -Підшибники ntn -Счеплення оригінал -Карбюратор запил Груза Варіатора по 6,5г Стан чудовий Їде дуже бодро Є талон Вкладу не потребує 1997 рік випуску
Продаю автомобіль в гарному стані. Володію довго. Вчасно обслуговувався.Була встановлена камера заднього виду та мультимедія.
Автомобіль пошкоджений внаслідок вибухової хвилі: деформація дверей, криші, задньої частини. Мається одна наскрізна пробоїна на даху і одна на правому крилі. Вибите скло. Двигун і ходова не пошкоджені. Автомобіль придатний до експлуатації.
Авто в дуже хорошому стані. Офіційно куплений у дилера Suzuki Київ 2008 році. Обслуговувалася в офіційний дилер Suzuki Київ до 2023 року. На даний момен автомобіль знаходиться в Харківській області повністю обслужений, вкладень ніяких не потребує. Двигун працює ідеально, як на бензині, так і на газу який вписаний в технічний паспорт. Коробка і повний привід працює без нарікань. Без ключевий доступ, абсолютно вся електрика в ідеалі: працює кожна кнопка, жодних глюків чи помилок. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся за зазначеним телефоном.
Suzuki 2008 • 1.6 бензин • Офіційно розмитнена Продам надійний та економний автомобіль Suzuki 2008 року випуску. - Двигун: 1.6 бензин - Пробіг: 205 тис. км,55 тис.км мої. - Витрата пального: 7.5–8 л / 100 км - Колір: білий металік - Гума: зимова Автомобіль пригнаний з Голландії, підбирався та робився для себе.Пригнаний о 2020 році Технічно повністю справний, обслуговувався вчасно, вкладень не потребує — сів і поїхав. - Кузов у рідній фарбі (підфарбовував арки від піскострую є фото) - Є невеликий дефект лобового скла (знизу) - На капоті є сліди часу (лак/фарба) Ціна вже враховує ці нюанси — без «сюрпризів» для покупця. Авто ідеально підійде як для міста, так і для щоденних поїздок — економне, просте та надійне. Продаж з в'язку покупкою іншого авто. - Дзвоніть, відповім на всі питання. Можливий торг біля авто. Краще телефонувати після 16:00 , поганий зв'язок .
Мотоцикл повністю обслужений, вкладень не потребує! Заміна мастила на кожні 3000км ( Заливалась тільки Maxima ) Обслуговування ланцюга кожні 300км У двигун не лазили, мотоцикл працює іделально! ABS , TCS , режими їзди , можливість виставити потрібну кількість оборотів На мотоциклі встановлено багато додаткових деталей. Якщо шукаєте ідеальний мотоцикл для міста - цей варіант максимально для Вас! Маневрений, легкий в управлінні, не важкий по вазі й багато систем для легкої їзди! За більш детальною інформацією можете звернутись за контактним номером телефону або в приватні повідомлення!
мотоцикл в ідеальному стані, тюнінгований, з документами, без переоформлення, детальна інформація в особисті повідомлення
Продам свій мот , в гарному стані як на свої роки , брав його перед зимою Зберігався в гаражі За зиму змазав підшипник прогресії маятнику в тд , усі металеві деталі віддав на піскоструй в порошкову покраску Місяць назад міняв цепь і зірки перед зад Вітрове скло і фари були відполіровані і покриті броне плівкою Перед початком сезона замінив мастило на айпон 15w 50, фільтр масляний та фільтр повітряний Замінив підшипники в колесах перед/зад Колодки ще походять Резина на цей сезон точно вистачить навіть більше Є зарядний пристрій для телефона від мото , також поставив екранчик показчик передачі Також віддам верхній кофр гіві Гарний мот для наших доріг , і для подорожей Є відміності по пробігу так як попередній господар міняв приборку , на цій приборці 25 т км а по факту 55 Є невеликі подряпини та сколи на пластику але в основному має добрий вигляд Продаю так як хочу перейти на інший класс Якщо будуть питання то пишіть дзвоніть Переоформлення краще через дію
Автомобіль у відмінному стані. Куплений у салоні в 2011 році. Об'єм двигуна 2.4 л., повний привід. Повна комплектація. Комплект зимової в наявності. Рідний пробіг. Все працює, звертатися за телефоном
Пишіть, телефонуйте на ватсап, вайбер. Сигнал
