- 19 тис. км
- Харків
- Бензин, 150 см³
- Варіатор
Продам максі-скутер в повністю робочому стані Продаж за місцем або самовивіз З документами все чудово
Продам авто від власника !Автомобіль в чудовому стані,двигун сухий,працює дуже добре,оливи не бере !Коробка звичайний автомат,перемикає дуже мякенько,ходова частина теж без зауважень!Кузов автомобіля в чудовому стані!Встановлено ГБО та вписане в тех паспорт !Автомобіль після ТО,робити на теперішній час нічого не потрібно!Олива поміняна в двигуні та коробці!Кому потрібний невибагливий автомобіль телефонуйте!
Автомобіль у хорошому технічному стані. Детальніше за телефоном **********
Торг
Продаж від власника, перша реєстрація, стан гарний
Suzuki GSX1250FA ABS (Bandit 1250F) бандит Продам Suzuki GSX 1250FA, 2015 г.в., он же Suzuki Bandit 1250F. Отличное состояние, Низы двигателя сильные. Мот не требует абсолютно никаких вложений. Без дтп и падений. . Из вспомогательных систем присутствует ABS (перед/зад). Поменяны оригинальные курки на короткие фирменные. Стоит новая оригинальная труба Yoshimura покупал за 800 дол,звук насыщенный и красивый .(оригинальная в подарок). Стоит ксенон с задержкой запуска питания на 10 сек. Наклеена дорогая пленка на фаре и ветровом стекле.(мошки легко смываются) видео работы двигателя по требованию. Резина-(перед и зад поменяны стоит Michelin Pilot Road 4) цепь did 530 усиленная ,Фильтра ,масло, тормозная жидкость и антифриз всё прошло за сезон 1000 км. Хранение в теплом гараже. Первый хозяин. Только полное переоформление а ГАИ. расход по трассе 5,5 литра на 100 при скорости 140.Причина продажи -смена класса мотоцикла. Из повреждений -несколько царапок на кофре(отвалился на кочке) . Крепления и рамка кофра оригинальные,покупались в салоне сузуки. Кофр 47 литров,хватает для вещей для двоих.Пробег оригинальный. Идеальный мот для путешествий и для города. Управлять мотоциклом легко и ехать комфортно(сидишь прямо)
Продаю свій доглянутий автомобіль, від першого власника. Авто повністю справний. Перевірка на будь-якому СТО.
Купував для себе надійного японця на довгий термін, продавати не планував, але обставини змінилися. Після покупки відразу було зроблено повне ТО(7.05) із заміною деталей ходової та рідин, хорошої якості(фото в кінці), нічого не стукає, не гримить. Також встановлено дорогий Biled світло. Коробка: Класичний і найнадійніший японський автомат. Кондиціонер перевірений і заправлений. Авто на газу. Високий кліренс і висока посадка, просторий салон незважаючи на те, що авто невелике. По суті, це міні-кросовер і для міста, і як робоча конячка. Підігріви сидінь/дзеркал, парктронік, камера заднього виду і тд. Є сигналізація, не перевіряв) Ринок знаю, є багато інших варіантів за цю ціну, потужніші або "крутіші". Але хто шукає бюджетне авто На Автоматі хоче так само дешеву витрату та обслуговування. Це про даний автомобіль. По днищу та порогам все чудово. Є косяки та подряпини по лкп, зім'яте крило/бампер. Планував цим займатися взимку, як буде час.
Все рідне. Мот обслужено всю інформацію по телефону Документи в повному порядку продаж із повним переоформленням стан сіл поїхав
Продаю Suzuki gs500 1994 р Обслужений. Вилка не сопливить, масло (motul 5100) фільтр та колодки замінені, акумулятор новий. МІНІМАЛЬНИЙ торг біля мото. Стан справді вартий уваги Додатково маю рідне кермо. Документально на мені. Мот в місті почувається чудово, динамічний та комфортний.
Продам мопед Suzuki Let’s 2, 2009 року випуску,пробіг 25950км,на ходу,в ідеальному стані. В травні 23 був капремонт. Без дефектів! Вкладень не потребує! Заводиться як з електро стартера так і з кікстартера. Будуть питання, телефонуйте, умісний торг.
Продам скутер Suzuki Sepai AF50 A1 Об'єм: 50 куб. см Документи в порядку, є талон Стан: хороший, на ходу Запускається з кікстартера (можна за допомогою кнопки, але потрібно зарядити акумулятор) Двигун працює рівно, масло не їсть Хороша гума, гальмівні колодки слабкі Чудовий варіант для міста або дачі Витрата палива мінімальна – економічна і надійна Скутер дуже жвавий, стоять гирі на тягу. Стан на фото, Сів поїхав. З усіх питань пишіть або телефонуйте
Продам в добрі руки свою Сьюзі, робити НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. Після покупки - 07.23р ремонт двигуна,(лікували дитячі хвороби) -03.25р ремонт ходової, -ЛКП на свій вік, можна виправити нюанси 2 олівцями з фарбою. Не гнила. З ключа, чохли, гума. Заміна масла та фільтрів після обкатки 03.25р. Машина купувалась у знайомих(а вони у своїх знайомих) робилась для себе- надовго. Продаю з причини того, що хочу автомат коробку. Не продавала б якщо б був автомат. Високий кліренс, висока посадка, мало кушає - 7/9л., чиста, акуратна.На всі питання відповім, домовимось про показ. Пропонуйте реальну ціну за обслужену машину без проблем. ПРОШУ ПОСЕРЕДНИКІВ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ.
Гарний мот. все працює. Сідай і їдь. ще є нові кофри SHAD бокові ,які при потребі збираються в Валізу на колесах с ручкой для транспортування. нові передні колодки, новий аккумулятор. За подробицями дзвонить відповім на всі Ваші питання.
Мотоцикл готовий дарувати незабутні враження новому власнику. Гарний варіант для їзди в місті та по легкому бездоріжжі. По моту зроблено: ревізія цпг, заміна поршневих кілець, портінг гбц, заміна обгінної муфти, перебрано стартер. Замінено технічні рідини, перебрана передня підвіска та рульова колонка, встановлено нові зірочки та ланцюг. Також встановлено багато тюнінгу.
рф 400 р червоноголовий ....6ск до ста..максималка180..електро все працює...новий ак..нов брон провода ...масло заминене ...доки є ..по тех пампорту..другий власник..т **********
