- 350 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Продам авто, на ходу торг возле авто. Любое переоформление. Всё подробности по телефону.
Продам авто, на ходу торг возле авто. Любое переоформление. Всё подробности по телефону.
Авто в доброму стані вкладень не потребує, по кузову є нюанси на фото видно гнилі немає,авто опслужене щеплиня нове ходова зроблена не гримить не стучить все добре, торг біля авто тільки переоформлення віталій
Авто 2008року.В гарному стані.Рідний пробіг.Авто сів і поїхав. Газу немає і не було.
Офіційна Skoda Octavia 2011р. Автомобіль технічно обслугований та не потребує жодних вкладень, не фарбована, 100% рідний пробіг 122тис. км. Механічна 6ст. Гума зима 22 роки, літо 23 роки. Купував для себе. На додаткові питання відповім по телефону
Машина в ідеальному стані, не бита, не фарбована в ідеалі, Є літні шини з гарними дисками, всі деталі по телефону.
Автомобіль у гарному стані. Проведено капіталка та ТО, нова поршньова, замінені масла фільтра, перебрана підвіска, замінена помпа, насос, ремінь генератора, ремінь помпи з роликом, зроблений розвал сходження. В рідній фарбі, без підкрасів. До авто є зимова гума. Я власник авто, авто продаю з переоформленням. Авто не пригнане. Більш детально по телефону. Торг біля капоту.
Авто у ідеальному технічному стані,є маленькі дефекти, всі деталі за телефоном. Тел
Шкода Octavia. Tur 2004 року випуску в доброму стані на свої роки та в нормальній комплектаціїї. Все працює, по кузову не гнила. Є декілька підкрасів. Нова зимова резина , торг біля авто.
Продам автомобіль Шкода Октавія А-5FL. Експортований з Германії. В ідеальному стані.Можливий торг.
Продам Шкоду 2007 року, единий власник, авто з салону. Салон чистий, в авто не курили. Весь час на сидіннях чохли були. Механіка. Обслуговувалась регулярно. По всім питання Сергій
Доброго дня,хороший автомобіль деталі по телефону.
Продам свій автомобіль в відмінному стані. Машина зручна, економна, жива. Авто в рідній фарбі, всі розхідні замінювались вчасно. Є підігрів сидінь, парктронік та кондиціонер. Скло рідне, двигун працює відмінно. Стан - сів і поїхав. Можливий торг. Телефонуйте8 419 44 02
експлуатувався з 2008 року , загальний стан відмінний , був 2 машиною в сім'ї , кузов без вмятин , сколів , ржавчини , двигун робить тихо , рівно , місткий салон трансформер , перший власник , торг. Питання за телефоном
Авто повністю на ходу не потребує жодних вкладень, детальна інформація по телефону.
Продаю своє авто.Машина в гарному стані.Торг біля авто.
Продаю фабию в хорошем состоянии Есть небольшие царапинки на бампере Все находу все работает сел и поехал Поменяна ходовая часть,новые салинблокы и тд Все вопросы по телефону
Добрий стан. Гарні шини. Свіжопригнаний. Багато додаткових функцій. Малоексплуатована. Кліма. Webasto. Підігрів сидінь. Двигун турбо. Автомат.Шукаєте надійне та економне авто на кожен день? Тоді ця Skoda 2011 року – саме те, що вам потрібно! Цей з 1.2-літровим двигуном та автоматичною коробкою передач. пробіг становить 122 000 км, автомобіль завжди вчасно обслуговувався одним власником, тому технічно і візуально він у відмінному стані – сідайте та їдьте!.його реальний пробіг, який, до речі, рідний та не скручений.запрошую вас на тест-драйв – переконаєтеся самі Ціна вказана з незначним торгом… …обмін індивідуально обговорюється..!якщо вам шось не підходить то не тратьте власний та мій час…!!!
Машина в гарному стані,ремонту не потребує
