- 123 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
В продажі Шкода Фабія1 Універсал... Практичне сімейне авто..просте та надійне... вчасно обслуговується...масло від заміни до заміни...ходова,мотор,коробка норм...в ходу приємна,економна...не дуже ну нормально...в залежності від їзди... Не гнила не в рижиках.. оцинкований кузов...нюанси це потолок і задня ліва дверка не хоче відкриватись, на їзду не впливає,на що і буде торг.. Продажа не термінова так як авто не погане...бо хочу Шкоду А5....Перекупам ціна друга...не традьте свій і мій час...буду слать далеко...всі інші питання по телефону,можу бути не на звязку...
продам авто в прекрасному стані
Продається авто,в хорошому стані по кузову без рижиків і гнилі.По техніці все працює справно.Заправлений кондиціонер.Ремні,помпа замінені 6000км тому.Мотор масла не бере,не димить.Салон в збереженому стані.Всі кнопки працюють,люк не тече.
Продаю свою Skoda Roomster 2009 року з бензиновим двигуном 1.2 HTP. Авто в хорошому технічному стані — двигун працює рівно, масла не бере! коробка без зауважень, підвіска не стукає. Кондиціонер працює Салон чистий, охайний, збережений. Кузов у хорошому стані, але мається пару підкрасів, приємний синій колір. Економна, зручна для міста та сім’ї. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Реальному покупцю — торг біля авто. Деталі за телефоном **********
Іриска в ідеальному стані від слова - ЗОВСІМ!!! Жодного ДТП за все життя! За менш ніж 2 роки, в неї вкладено більше 10$ тис. З моменту купівлі в автосалоні - біографія на оф.сервісі. На кузові жодного дефекту, жодної царапини! Салон в дуже охайному стані. Справжня фанова RS Немає жодної непоміняної запчастини! Працює все! Короче кажучи - описати і перелічити все не зможу в описі, а реально зацікавленим VAGоводам розповім от А до Я! Такі автомобілі в продажу мабуть не трапляються! Всім мирного неба, перемога поруч!
Skoda Octavia A5 2011 року з бензиновим турбованим 1.8 двигуном в гарному стані. Підігрів передніх сидінь, встановлена мультимедіа та задня камера, гарна акустика, двозонний клімат-контроль контроль, задні парктроніки, електопривід та підігрів бокових дзеркал. Чистий, охайний салон. Килимки Eva.
пригнана машина з Германії, вже розмитнена, поставлена на облік. Дуже гарна комплектація: 4 скло підйомника, підігрів передніх сидінь, мультикермо, датчик дощу, світла, задній партронік. Замінено ремінь ГРМ, помпа, свічі, колодки перлі і задні, передні салеблоки, замінено масло, за тонована, відбійники на задніх стойках, кондиціонер заправлено.Обслужено на 100%.
У хорошому стані.
Авто в ідеальному стані. Всі деталі за телефоном.
В гарному стані Всі питання по телефону
авто в хорошем состоянии, пробег оригинальный
Продам власне авто ,всі питання по телефону,якщо не відповідаю вайбер або вотсап, любий вид переоформлення
Двигун після капремонту
всі питання по телефону
Всі питання по телефону.
Свіжо пригнаний перший власник в Україні зареєстрований наших номерних знаках є запасне колесо оригінальне за уточненнями звертайтеся по номеру телефону
