- 164 тис. км
- Свалява
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
авто в хорошому стані ,вкладень не потребує,за додатковою інформацією дзвоніть,перекупів прошу не дзвонити.
Продам Škodu Tour 1999 року, одразу мінуси це кузов, гнилі та дірок немає, днище у дуже хорошому стані, решта на фото видно, двигун у нормальному робочому стані не тече і не димить, кондиціонер добре дує, бензину газу немає, салон у дуже хорошому стані, зроблена шумоізоляція в декілька шарів, є також камера заднього виду та передня, хороша музика, лампи в фарах хороші тільки потрібно налаштувати на стенді світло, новий віск, свіжа страховка, якщо прикласти руки до зовнішнього вигляду то хороша машина, ціна трохи більша за Жигулі але набагато краща в їзді, машина трохи димить, торг присутній.
Автомобіль в гарному стані. Ремонт лише на СТО. Техогляд вчасно. Салон чистий.
За інформацією звертатись по номеру, до машини віддам ще один двигун 1,3
Кого зацікавив автомобіль телефонуйте 06******25
Седан выпуска декабрь-январь 2004-2005 года .Нержавеющая система выхлопа . новая ходовая с дорогими амортизаторами KONY. фонари и освещение салона и номера а также задних фонарей включая огни на зеркалах сделаны с применением светодиодных лент SMD 7020 (Южная Корея) . лампы в фарах KIOTO (Япония) .крепёж пластиковой защиты колёс и фасада моторного отсека и другое - нержавейка . новое : помпа... сальник коленчатого вала... задняя распределительная коробка тормозов и сами тормоза... три блока зажигания ... свечи с иридиевым наконечником . установлен центральный замок с сигнализацией . резина в отличном состоянии . накладки на пороги на багажник и двери - нержавеющая сталь . оригинальный пробег 80.000 км. установлен размыкатель массы . . Сделана против шума изоляция днища включая багажный отсек и установлены качественные подшипники ступицы колес . Увеличен клиренс за счёт установки резиновых подушек внизу пружин подвески . Центральный замок и сигнализация ...два ключа . Вообще установлено в машину всё самое лучшее а за счет установки очень качественных комплектующих некоторые характеристики машины превышают заводские . Гаражное хранение зимой не ездил .Дополнительно придаётся новое масляный и воздушный фильтры катушка зажигания уплотнитель багажника (оригинал) 3 литра масла синтетика MOTUL и набор на передние тормоза диск плюс колодки (дорогое) .Цена довеска где-то 220 зелёных . Возможен обмен на Вольво 740-960 в отличном состоянии .
Авто в хорошому стані,є літня і зимна резина,додаткова інформація по телефону.
Продам Фабію 1,4 2002. Не гнила не бита. Кондиціонер не заправлений.
Продам своє авто! Надійне просте, зручне, та не вибаглива у використанні! Зручна як і в дальніх подорожах так і по місту, великий багажник, економна, мастило не бере ! Машина ходу але потребує ремонту: двигуна, ходовоі, підварити, підфарбувати, задній бамбер запаяти або поміняти, в салоні відсутня стеля (карта), поламався підйомник скла(водійські двері, шестерня пластикова стомилась але є запасна) Вкладень та часу звичайно потребує, але все рішається до 1000$(це по повній вартості без знайомств) до стану ідеального, а якщо маєте знайомих зв'язки з сто, малярками і тд щоб нормально порахували, то щей дешевше. Просто в мене немає часу займатися, а комусь буде класна надійна, економна, прохідна, зручна машина на всі випадки!)
зимова резина з дисками у подарунок. Без торгу
На ходу кожен день все працює
Продам авто від власника. Машина повністю на ходу, все мінялось вчасно. ніяких вкладень не потребує. Можливий не великий торг, обмін не цікавить. Більш детально дзвоніть на номер +**********. ( Viber, WhatsApp)
Авбо в технічному ідеальному стані є не великі нюанси по кузові. Деталі всі по телефону.
Продається хороше економне авто, на ходу, проблем нема, заводиться добре в будь яку пору року . Паливо - бензин , мотор - 1.3! Дно не гниле, лише на задній дверці корозія (на фото видно)! Більше деталей за телефоном
Продам шкода а 7 Надійний 1.6 двигун, пробіг 153 Авто куплено у 2020р в салоні, один власник.Багато вкладень. Шанований автомобіль! Щойно замінено масло та всі фільтра! Нова резина Continental. Встановлено по орегіналу противотуманки, підлокітник, партронік задній, підсвітка дверей і салону, підключено карплей!!! І багато іншого! Кому цікаво докладно розкажу!, телефонуйте вайбер, телеграм, ватцап!
