- 146 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
куплений в салоні , один власник
Автомобіль проїхав 30 тисяч кілометрів після капітального ремонту двигуна,встановлено нові : комплект щеплення,стартер,акамулятор є два комплекти гуми на дисках.
Продається авто. Я — другий власник, але з моменту покупки авто, фактично, було лише в нашій сім’ї. Весь період експлуатації авто обслуговувалося виключно на офіційному СТО. На пробігу до 200 тис. були усунуті дитячі хвороби — зокрема питання масложору, термостата; а також проведено заміну зчеплення. З фарбованого — дві праві двері через подряпину (було подряпано об клумбу). Авто повністю справне, продовжую обслуговувати на офіційному СТО та підтримувати у гарному стані: заміна оливи кожні 4–5 тис. км, нещодавно замінено свічки та промиті форсунки. Машина без технічних зауважень, є лише косметичні нюанси — сколи на капоті та рамці лобового скла. Якщо зацікавлені - більш детально можу розповісти по телефону.
Авто в хорошому стані мотор працює без нарікань грм замінений ходова у відмінному стані
Skoda Octavia 2011р. 1.2TSI +Turbo=1.7 Авто не бите не крашене не гниле без вмятин, все працює.. ГРМ поміняно включно з помпой. Турбіна нова на гарантії. Літо на чудових титанах R17. Зима на жилізних чудова гума. Сів і поїхав.
Придбана в Україні, офіційна, доглянута.
Шкода Октавія а5 , 2008рік , один власник в Україні , коробка автомат , двигун 2.0 FSI ,бензин ( 153к.с ) Газу ніколи не було ( що є дуже добре ) Мотор не димить не каптить, автомат працює добре , масло не бере Ходова зроблена в коло , всі мастила та рідини замінені , автомат працює добре , розхід траса 6.5, місто 9-10 все ще залежить від манери їзди ( заправляється тільки на ВОГ та ОККО ) , є деякі підкраси , не гнила , салон тканина чорна ( на фото одягнена в чохли , запаска попнорозмірне колесо - не докатка, Парктроніки робочі в коло , стекло підйомник на всі вікна , кондиціонер заправлений , на фото титани з ауді а4 - вони не продаються ( є рідні котки р16 ) підігрів дзеркал , колонки рідні валять дай Боже , підігрів заднього скла Скло рідне - шо є дуже добре Пробіг рідний 239.000 Готова до будь яких перевірок на якому хочеш СТО Переоформлення тільки повне !!! Реальному покупцю торг біля капоту
Продам на полном ходу находиться в Николаеве ингульский район мотор 1.3 карбюратор кпп5 ступка много чего заменено по ходовой стоит хорошая музыка усилок резина новая переоформление торг на кофе все проблемные места видно на фото.
Продається авто 2010 року в хорошому стані. Замінені масла, фільтра, свічки, в загальному по машині зроблено все під себе. По підвісці питань теж немає, нічого ніде не стукає і не підтікає. Після заміни пройшло 4 тисячі кілометрів тільки. Авто на зимовій гумі. Їздили тільки місто і межі міста. Детальніше за номером телефону.
Продам Skoda Oktavia A5 , грудень 2011 . Перший продаж ,або в експлуатації з 2012 р . Двигун 1,2л.Витрата бензину 5,5л/100км в середньому . Якщо весь час по місту, або взимку, то звісно більше. Дуже гарний автомобіль , "шустрік" . Нічого не гримить , не стукає . Працює гарненько і тихенько . Стан сів , поїхав .Вкладень абсолютно ніяких не потребує. Придбана мною в 2024 році . Відразу перебрали все як для себе - замінено цеп грм , та цеп масляного насосу з більшою зірочкою ( вдвічі збільшується срок до наступної заміни цепка) .Все встановлене - оригінал ; - замінено ірідієві свічки ; - по ходовій всі недоліки усунуто , та замінено передні ступиці . Потібно було одну міняти, але замінили обидві ( оригінал ) ; - встановлено захист на все днище ; - встановлено чохли на сидіння .Салон взагалі чистенький, не прокурений, на 5+. Чохли встановлені, щоб не зачовгувати сидушки, бо передбачалось ,що будуть їздити і співробітники . Чохли якісні, на фото видно ; - встановлено нову магнітолу з AndroidAvto. Carplay . 2/32gb ,камера заднього виду , навігатор . Також є відеореєстратор , але не встановлювали, бо військовий стан. Всі інші навороти стандартні - клімат, парктронік і т.д. Все працює. Продаж лише з однієї причини : не розрахував при виборі авто , тобто для роботи замале. Передбачались дальні поїздки , для чого була встановлена магнітола з великим екраном і навігатором і була як знахідка . Перевірка на будь якому СТО.
У відмінному стані, віддам в добрі руки, заміна масла та розхідників виконувалась за регламентом, докладніше про машину можна дізнатись за моб. телефоном, телефонуйте, не соромтесь) справжньому покупцеві можливий торг.
Авто в гарному стані, все замінено, все мінялось, завів і поїхав. Всі подробиці при огляді авто. Причина продажу, нове авто купую. Торг у копота.
Придбана з салону , перебувала в одній родині
повний привід 280кс гарна комплектація
Комплектація VRS. Рідний пробіг, в автомобілі працює все. Деталі за номером телефону.
авто в гарному та збереженому стані,з кондиціонером та форкопом ,електросклопідйомники. додатково комплект титанів з літньою резиною.
Шкода Октавия 2011 року 1.2 TSI з турбіною 105 німецких коней,при 140км - 3.000 оборотів з кондиціонером розхід 6л., мотор працює тихо. Пробіг 226 т.км, весь час обслуговувалась тільки на Шкода-Сервісі, всі записи та книжка є. У 2023 році пригнана з Швейцарії, перший власник в Україні. Гарний колір та по фарбі жодного нюансу, арки, пороги все в оригіналі без натяку на рижики. Коробка 6-ступка механіка, фари з заводськими лінзами, 2 ключа. На зимовій гумі, є літня. Заміна масла та фільтрів була 2 т.км назад, свіжа страховка, ціна договірна, продаж у зв?язку з покупкою новішого авто.
