- 300 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
на повному ходу, кузов без корозії
на повному ходу, кузов без корозії
Вся інформація за телефоном
Дуже зручна та гарна машина, в гарному стані, все працює. 2 комплекта гуми.
Продам Фабію 2008 р. 1.2 мотор Газ/бензин (газ не вказано) Гума нова. Ланцюг ГРМ замінив на 295 тис. км. Олії+фільтри замінено на 305 тис. Переоформлення!!! Дрібні дефекти по кузову. Все інше за тел. Якщо не беру трубку, значить я на добах, пишіть, відповім.
Шкода фабія 1.6 2008 року. Свіжо пригнана з Германії пробіг 178 тис. Який підверджуеться сервісною. Авто обслужене, оброблено,не бита все скло рідне.Зимова гума, нова магнітола з підтримкою CarPlay, камера заднього виду шість динаміків. Заміна масла, фільтрів, антифриза, а також заміна фреона в кондиціонері.Колодки в круг,стойки стабілізатора. І багато іншого. Має сервіску, два ключа. Один власник в Україні. Велике прохання автобізнесменів площадок не турбувати.
Авто в гарному стані, дуже багато вклав в неї, можно приїхати, подивитись, будь які перевірки на СТО Зробив повну заміну ГРМ. Дуже гарне авто для сім'ї, економне авто на газу 4 покоління, великий багажник.
Авто в дуже доброму стані. Замінені всі мастила та фільтра. Недавно замінений ремінь ГРМ. Нові гальмівні колодки. Найближчі 10 тис.км чобслуговування не потребує.
Продаю власний автомобіль в гарному технічному стані. За час експлуатації жодного разу не підводила. Працює без провалів, троїння і т.д., компресія в нормі, заводиться з пів оберту. • виконане обслуговування ходової частини автомобіля. • замінено мастило, свічки запалювання та фільтра.• дуже економний розхід пального.
авто на зимній гарній резині R16, пригнана з германії повністю обслужена не потребує вкладень
Стан авто сів і поїхав. Дуже в гарному стані. Двигун 1.2, фари біксинон, гарна комплектація кондиціонера ГУР, електропідйомники з дотяжками, два комплекта коліс зима і літо ( шини і диски). Ходова обстежена. Встановлена магнітола на андроїді , є камера заднього та переднього ходу. Авто динамічне та не потребує додаткових вкладень.
Авто пригнане з Німеччини, по українським дорогам їздило тільки 2 роки.
Продаю свою кохану дівчинку! Автомобіль в ідеальному стані. Тільки після ТО, тому що не збиралася продавати. Пробіг рідний. На кузові є незначні подряпини (не видно) Хімчистка салону – бажано. Є комплект літньої та зимової гуми. Гума у відмінному стані. Гаражне зберігання! Дівчинка коштує своїх грошей, навіть дорожче! Телефонуйте мамі ********** Або пишіть - дзвоніть мені, вайбер, ватсапп 4 тис. не пропонувати, за цю ціну стоїть черга. Ціна, вказана в оголошенні – це її реальна ціна!
Машина технічно в хорошому стані, завжди своєчасно обслуговувалась, двигун добре працює, не димить, не троїть, масло не їсть, КПП працює справно, заміна всіх рідин та фільтрів зроблена на 233т км. З безпеки все гаразд (2 подушки безпеки). Салон у хорошому стані, в авто не курили. Пробіг рідний, машина повністю оцинкована, вся в рідній фарбі, при цьому кузов вимагає уваги, пороги під заміну, трохи лак поліз (дах, капот), на фото всі проблеми кузова є. Кондиціонер працює, у квітні заправлений. Центральний замок, електросклопідйомники, електричний підсилювач керма, бортовий комп'ютер, регулювання керма, регулювання по висоті сидіння, обігрів заднього скла, все працює добре. Встановлена ??сигналізація, відео реєстратор, магнітола з блютузом та hands free, парктроніки. Провід, трос, домкрат, запаска у комплекті. Машина у сім'ї 5 років, їздить регулярно нарікань немає. Друга машина у сім'ї. Продаж не терміновий. Торг доречний
Продам свою ласточку без всяких вложений возможно обмен на седан
Сімейний економний автомобіль, вмісткий. Рік як пригнаний. Більш детальна інформація за телефоном: - Дмитро
Авто в нормальному стані!!!!
Шкода Фабія 1.4 г/б. По ходовій частині все добре, не гримить, не стукає, перебрав повністю ходову, по мотору та коробці питань немає, мотор вважається самим надійним в моделі Фабії, масла не бере. Обслуговувалось вчасно та дорогими запчастинами. Машина для сім?ї та роботи. Є питання по блоку АБС (100$ питання) та горить чек двигуна із за газу (100$ перепрошивка) Змішаний розхід бензину 8л Змішаний газу 9.5л По кузову є тільки один момент по задньому бамперу, на фото вказано. Фарбувалась ляда (біля НЗ), капот і передній бампер у зв?язку із експлуатацією (сколи, царапини) Для потенційних клієнтів нормальних торг біля капоту.
продам економне авто в гарному стані
