- 340 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.42 л.
- Ручна / Механіка
Продам Skoda Fabia 1.4 tdi. Всі деталі по телефону.
Продам Skoda Fabia 1.4 tdi. Всі деталі по телефону.
Авто повністю справне. У їзді надійне На свої роки варте уваге
Автомобіль пригнаний із Польщі для власного користування — як перший автомобіль. Використовувався для поїздок на роботу та навчання містом. Витрата пального невелика, для міста — чудовий варіант. Їздили й на більші дистанції — витрата теж нормальна, але потужність двигуна, звісно, може бути недостатньою. Тому й вирішила змінити авто, адже мені 1.2 вже замало. Хочу більше. Що зробили? При купівлі одразу замінили двигун. Тому на новому зараз 130 тисяч, але на одометрі — 272 тисячі. Моїх тут 20. Вчасно обслуговувалася, масла та фільтра замінені. Крім того, змінили пороги та пофарбували їх. Ходуву, кондиціонер обслужили, акумулятор замінили, гуму нову придбали (зимову), ручнік та коробка передач теж робилися, свічки та котушки теж міняли. Від двигуна відгнила маса, тато прикрутив таку, що якщо щось станеться, то маса точно лишиться. Машина не факт, але маса точно буде ? Генератор та стартер теж ремонтували. Додам, що по салону вона на сидіннях та стелі трохи заплямована. Такою вона приїхала, а я коли побачила ціни на хімчистку, то рішила, що «ха буде». Перекупи не дзвоніть!!!! Я віддам тільки тим, хто буде за моєю «мишкою» (я її так назвала) слідкувати і любити.
Продам . Обмін не пропонувати. З документами все ок .
Авто з об'ємом двигуна 1,6 встановлено газове обладнання (на сьогоднішній день відчутно економить кошти на заправку паливом). На авто встановлений новий акумулятор, який до 09.2026 ще на гарантії. Також додається комплект зимових шин на дисках Michelin, запаска, домкрат. Автомобіль технічно справний, але є нюанси по порогам (на фото видно). Продажа в зв'язку з придбанням нового авто.
Офіційне авто, придбане у 2008р на Джерман Авто Тернопіль. Від того часу в одних руках. Технічно у відмінному стані, є нюанси з лфп, що вказано на фото. На пробігу 160 установлено дороге ГБО.
Авто в гарному збереженому стані на зимовій резині + 4 колеса титани на літній, новий АКБ-2024 р..газ встановлений на 168000 в Польші,пригнана в 2022 році,середній рохід 8л газу.присутні сліди експлуатації є підкраси.Якщо є питання телефонуйте.Замінені передні пружини,подушки з опорними підшипниками всі передні саленблоки,задні колодки з барабанами, задні амортизатори, в додачу троси ручного тормоза.
Продам власне авто, в сім'ї більше 3 років. Авто без вкладень сів та поїхав. Газ-бензин, 6 подушок безпеки, підсилювач керма, кондер, підігрів сидінь, оптичні фари, кермо у шкірі. Продаю з причин купівлі авто класу вище.
Машина в робочому стані, їздить при потребі. Деталі по телефону
Продам власне авто, у користуванні майже 6 років. За цей час проїхав близько 100 тис. км, машина завжди обслуговувалась вчасно, грошей не шкодував. Двигун 1.4 працює рівно, не димить, масло не бере. По техніці авто без нарікань — сів і поїхав. Ходова в нормальному стані. Масло мінялось на 206 тис. км. Останнім часом зроблено: – заміна гальмівних дисків і колодок (перед/зад) – заміна всіх подушок двигуна – ремонт клапана ВКГ – заміна свічок запалювання на 206 тис. км По кузову є сліди експлуатації, без ДТП. Фарбувались тільки пороги через корозію (типова проблема цих авто). Також місцями були локальні підкраси по кузову для усунення дрібних “жучків”. Салон в нормальному стані. Загалом — чесне, доглянуте авто на кожен день. Хто шукає живу Fabia — варіант вартий уваги. Торг біля авто. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
