- 210 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу, кожного дня використовується. За детальнішою інформацією телефонуйте. Я другий власник, авто переоформляв на дружину.
авто на ходу, кожного дня використовується. За детальнішою інформацією телефонуйте. Я другий власник, авто переоформляв на дружину.
Гарний сімейний автомобіль з містким багажником і високою посадкою. Є панорамний скляний дах. Відомий надійністю бензиновий атмосферний двигун К4М. Встановлена газова установка (Час газу). Доглядався, вчасно мінялось мастило і поточний ремонт і профілактика на якісному СТО Manic Mechanic, історія замін в наявності. Їзжу розміренно і бережно, до 110 км/год. Магнітола Cyclone 1097 DSP з флешками, USB, Bluetooth, позицвонуванням звуку, еквалайзером і т.д.. Подивитись можна на Оболоні (Богатирська 30). В гарному стані фільтра, мастило в т.ч. в коробці передач, амортизатори, сайлентблоки. Люк безпроблемний. Кондиціонер працює ефективно. Двигун абсолютно безпроблемний. Мінуси: злегка задіта дверка пасажира (фото, стояв на парковці, інша машина їхала заднім ходим і заділа). Можливий обмін на більше сімейне авто (типу Seat Alhambra). Перекупам прохання не турбувати.
Авто пригнане з Голандії у 2021 році ,у доглянутому стані,обслужане ,наїздило по Україні 4 тис кілометрів,туф, Голанський в наявності ,клімат двух стороній, круіз ,навігація,люк панорама,фаркоп,два колиса зима Brigstoun ,17R.
Renault Scenic 1,5 dci . Мотор працює добре , розхід 5 л на 100 км. Салон в збереженому стані . Авто має хорошу комплектацію - датчики дощу та світла, клімат та круїз контроль , підігрів дзеркал , мульти кермо , безключовий доступ та інше. Торг присутній , я власник авто. моб.**********.
Продам! Надійний автомобіль, 2 роки в Україні.
Авто в рабочому стані. пробіг рідний. Випущена в грудні 2007р.В використанні з початку 2008р, Другий власник з 2015р. На встановленний газ є сервісна. Два комплекти гуми. літня на легкосплавах. Відповім на питання по телефону.
Газ-бензин,газ вписаний в тп. Зроблена ходова. 2 комплекти гуми з дисками. Зв'язок через повідомлення Viber, What's App ( не маю можливості відповідати на дзвінки)
Авто без підкрасів! В дуже гарному стані! Перший власник! Вся детальна інформація по телефону
Viber WhatsApp
Я 2-гий власник, куплялося авто в ав.салоні м.Запоріжжя.По авто є тільки нюанс по правому порогу (є на фото)була вмятина в порозі, 'фахівці'зробили, через 4 роки вилізла проблема.Пробіг рідний, обслуговується вчасно.Відповім по всим питанням по телефону.**********.
Авто в чудовому стані. Телефонуйте, пишіть, запитуйте.
Повністю обслужений автомобіль. відполіровано та покрито захисною плівкою передні фари. проведено заміну комплекту ГРМ. замінено: - задні та пердні амортизатори - балка -шарова - задні гальмівні колодки. - опорні підшипники передніх амортизаторів Обслужено компресор кондиціонера, замінено радіатор кондиціонера. Обслужено системоу опалення. салон чистий та доглянути. 2 комплекти килимків та 2 комплекти коліс.
Рено кенго рестайлінг, євро 4 , електросклопідйомники, інтеркулоер, абс, арб, лед фари, комплект зимньої резини на дисках, можлива люба перевірка на оригінальність пробігу 163 ..тис, дзвоніть торг біля авта
Технічно без нарікань! Двигун, коробка, ходова без нарікань. По кузову є моменти облізшого лаку. Ціна кінцева, без торгу. Детальніше за телефоном.
автомобіль у відмінному стані,все працює до кнопки,всі питання за номером телефону
Авто в доброму стані, перший власник, привезена з Голландіі у 2018 р., майже максимальна комплектація, все працює відмінно, встановлений фаркоп, додаткові питання по телефону.
