- 250 тис. км
- Краснокутськ
- Не вказано
- Не вказано
2 ключі присутній ст полюс можливий обмін на ваше авто з доплатою га 4 покоління BRS.
2 ключі присутній ст полюс можливий обмін на ваше авто з доплатою га 4 покоління BRS.
Продам власне авто На кузові є незначні сліди користування Мотор працює добре як на бензині так і на газу, газ 4 покоління За більш детальною інформацією телефонуйте
Продам Рено клио 2. 2007рік. Е нюанси по кузову. Все інше в гарному стані... По питанню краще дзвоніть на 066........
Продам,в гарному стані,обслужений автомобіль,7 місць 2.0 16V Turbo (F4R) — 163 к.с.Механічна коробка 6 передач.Дуже приємний розхід 9л змішаний ,по трасі 6,5-7,місто 10.Ходова не стукає,їде мягко і плавно,автомобіль надійний і комфортний,кодиціонер заправлений і гарно холодить.Дзвоніть,домовимось
Машина на ходу, усе працює , додаткова інформація по телефону
Продам авто в гарному стані.
ТЕРМІНОВО продам доглянуте і повністю обслужене авто,я другий власник, причина продажу потреба в більшому авто. телефонуйте розповім детально,
Продам renault symbol 2007р на повному ходу, двигун працює добре, не димить не стукає, працює як на бендзині так і на газу. Розхід 7,5/100 газу. Кузов оцинкований, без жодного рижика. Було замінено: - траса гура - радіатори охолодження, кондиціонера та пічки - фара (так як на старій зламане кріплення самого ліхтаря, стара фара в мене, можу показати - компрессор кондиціонера - передні стойки - задні тормозні колодки - патрубок високого тиску кондиціонера - рульова тяга з накінечником - ліва шарова - задні салейнблоки - комплект грм Компрессія на всіх циліндрах по 14. Стан сів та поїхав. За додатковою інформацією дзвоніть 09******74, 05******80 Для ЗСУ віддам за 3000$
Продаю власне авто, нова зимова резина, панорама, підігрів передніх сидінь, зроблена турбіна ще на гарантії, повністю перебрана ходова. Додатково по телефону все розкажу
Продам сімейний автомобіль , по кузову ржавчини,та жуків немає , Ходова, двигун в нормі , обслуговування було вчасно . Один власник в Україні .
Авто в нормальному робочому стані, є кілька подряпин по кузову. Всі інші питання по телефону.
замінено комплект грм. гальмівні колодки по колу.
Свіжо пригнаний з Німеччини. Дуже гарна комплектація, стан супер. Жодних вкладень не потребує. Грм + помпа замінено. Масло фільтра також замінено + свічки нові. Робити нічого не треба.
Авто повністю обслужено, знаходиться в рейсовому стані,GPS датчики палива в баках.Залишок резини 70-80%. Також в проджі: Рено Магнум 460, КПП автомат 2008р.в Рено Магнум 440. КПП механіка 2001р.в. Всі запитання по телефону, присутній обєктивний торг біля автомобілів!
Автомобіль повністю на ходу, готовий до міжнародних рейсів. У наших руках уже 15 років. Двигун і коробка передач працюють як годинник. Продаємо разом із рефрижератором ціна: 17000$. У разі зацікавленості телефонуйте за вказаним номером. +********** +**********
