- 207 тис. км
- Ковель
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Гарна комплектація, гарне авто!Своім ходом з Нідерландів, без зауважень!!!Сертифікат є!!! можлива доставка!
КПП ручная 110 лс
Продам своє сімейне авто , що служило нам вірно 6 років. Пробіг оригінальний -нічого не кручено, авто у власності від заїзду. Ходова повністю повністю обслужена, в минулому році поміняний компресор і радіатор кондиціонера Valeo, заправлено. Станом на 31.10.25 поміняно масло і усі фільтра, новий акумулятор Topla.!Авто повністю обслужено -сів і поїхав. На фото пошкодження правого порогу. До авто належить повно розмірна запаска, аеростат, домкрат, а також комплект зимової гуми марки Semperit r16 60 215. Авто можна переглянути у Шептицькому.
Два комплекти коліс, фаркоп, багажник на дах. Машина за кордоном (Німеччина), можлива доставка до кордону або в місто Коломия. На триста тис. зроблено повне обслуговування. Були замінені маховик, комплект зчеплення та багато іншого. Торг присутній, але в межах розумного..
Продам сімейний автомобіль, перший власник в Україні. - Круїз контроль - Клімат-контроль 2-зонний - Підігрів сидінь - Датчик дощу Авто в гарному стані. Була відремонтована АКПП, замінено сальники валу, підшипники і комплект щеплення, а також замінено блок керування АКПП. Було замінено ремінь ГРМ з помпою, ремінь генератора, а також замінені форсунки. По ходовій все ідеально
Продам авто в гарному стані, розхідники змінювалися вчасно - кожні 8000км. замінено: шкиф коленвала ремінь генератора передні амортизатори опори амортизаторів пильники відбійників ричаг передній правий охолоджуюча рідина тормозна рідина гальмівні колодки (спереду та сзаду) додатково становивлено: парктроніки камера заднього виду
Авто від власника , рідний гарний пробіг, стан лкп досить непоганий, до 6 витрата по місту К9К супер виьривалий двигун , працює як треба. По авто робити нічого не треба , + комплект гуми на дисках (зима) віддам. В гарні руки з мінімальним торгом
Я власник. Авто кожен день на ходу. Витрата палива в циклі "місто-траса" на фото. Невеликий торг
Всі опції і функції авто справні, все працює нічого не потрібно робити найближча заміна масла через 6 тис. Всі заміни по авто були проведені по регламенту грм змінено на 280 тис. Сажовий працює. При зацікавленості можу скину інформацію, щоб було замінено за час експлуатації.
Автомобіль свій в робочому стані тільки з переоформленням деталі за телефоном
Renault Megane III 2011, 1.5 dCi (K9K), дизель Продам надійний та економний Renault Megane III у кузові універсал. Автомобіль 2011 року випуску, оснащений перевіреним дизельним двигуном 1.5 dCi (K9K), який відзначається низькою витратою пального та хорошою динамікою. Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, заводиться без проблем. Ходова частина без зауважень, автомобіль впевнено тримає дорогу. Салон доглянутий, не затертий, чистий та комфортний. Автомобіль доглянутий та готовий до експлуатації без додаткових вкладень.
Свіжепригнана, без пробігу в Україні . Жоден болт не крутився! Підкапотний відсік в ідеальному стані . Чистий 2010й рік. , в Европі 2011й .. Працює абсолютно все, кожна кнопочка , дуже збережена машина ! Руль оригінальний у відмінному стані , не потертий , не перешитий. Стан як на фото ! Має повну сервісну історію з 2010 по 2026рік , що підтверджено сервісною книжкою і великою кількістю актів техоглядів . Машина з правильним атмосферним мотором 1,6МРІ бензиновим на 81 кВт 110л.с., в парі з мех. 6-ступ. КПП - найкраще компонування - непутати з 100 к.с. і 5ти КПП Мотор працює ідеально , сухий ,без підтікань! Було зроблено велике ТО , поміняні : - комплект ГРМ , масло , антифриз , термостат з корпусом, тормозні колодки , торм. диски хороші , по ходовій зроблена ревізія ; кулаки" , стойки стабілізатора , та інше. Покришки з хорошим протектором свіжого року. Щеплення працює так , як потрібно ! Дуже гарна комплектація: підігрів сидінь , підігрів двигуна , підігрів зеркал , омивач фар , трешн-контоль+антизанос (дуже корисно для зими) , круізконтроль, та багато інших корисних функцій . Кондиціонер працює . Ходова , КПП, двигун - все в ідеальному стані . Шторка багажника , домкрат та запаска присутнi . Салон в ідеальному стані, чистий, без дефектів. Екологія на місці . Помилок немає і не було. Машина фінансових вкладень не потребує! Куплена за кордоном у власника (не комерційна) Машина варта Вашої уваги . Фінансових вкладень не потребує , сів - поїхав! Є звіт Carvertical .
Авто у доброму технічному стані, обслуговувалось вчасно. Без ДТП. Все працює.
Дуже економний та динамічний автомобіль без корозії та дтп. обслужений повністю, працює все. Нова літня резина.
Продаю власне авто. Воно чудово підійде як для сім`ї, так і для молоді, які цінують економію, комфорт і динаміку в одному автомобілі. Другий власник в Україні. Авто в чудовому технічному стані, так як використовувалося як сімейне авто. Замінені: -щеплення; -ГРМ; -помпа; -компресор кондиціонера; -радіатор кондиціонера; -ущільнення і частково всі патрубки; -троси ручного гальма; -передні стійки; -опорні підшипники; -блок АBS; -колодки в круг; -кап ремонт генератора; Автомобіль в мене трохи більше року і все що потребувало уваги ремонтувалось і замінювалось, так як користувалась в основному дружина, так як я військовий. Екологія вирізана попереднім власником, що додало машині динаміки і відсутність помилок . Дуже економне, якщо не наступати, то по трасі 4.5 літрів на сто можна вписатися, при 120 км/год 4.8 л, місто 5.5 л більше ніколи не було. Кондиціонер працює, в минулому році все замінене. Мульти руль, круїз, датчик дощу і світла, чотири склопідйомника все працює. Цієї зими в -25 проблем з заведенням не було жодних. Гума літня на 16 дисках, купував в минулому році всі чотири нових, також є комплект зими: два нових 2025 року і два трохи гіршої якості, але на сезон точно вистачить. Пробіг рідний, при покупці пробивався через офіційного дилера в Житомирі. Гарний автомобіль чекає свого власника. ( Продається через купівлю електрички )
Авто в гарному стані.Єкологія на місці.Ходова зроблена.Нова турбіна.
